Sidabro nanodalelių technologija

- Jul 31, 2017 -

Naujo tipo plazmos implantavimo danga su sidabro dalelėmis, sidabro nanodalelių DentaPlas, apsaugo bakterines infekcijas dantų implantavimo metu. "Silver Nanoparticle" Ši dengimo technologija yra tokia pat galinga, kaip ir tradicinė implantavimo technologija, kurios ilgis yra ilgesnis.

Viena iš pagrindinių dantų implantacijos problemų yra bakterinė infekcija, dėl kurios atsiranda žandikaulio kaulo degeneracija. Ir naujausios technologijos padės sumažinti ateities infekcijos riziką, "Silver Nanoparticle", kuri gali padidinti implanto poveikį. Vokietijos metinis dantų implantacijos kiekis yra stulbinantis, apie milijoną per metus implantuojant. Tačiau dėl organizme esančios bakterinės infekcijos "Silver Nanoparticle" šis senovės implantacijos modelis turi pasikeisti. Kai dirbtinis danties implantacija, organizmo ląstelių gynybos sistema apsisaugos nuo mikrobų infekcijos. Kai bakterijos praeina per organizmo imuninę sistemą, jos greitai formuoja biologinės plėvelės sluoksnį ant titano implanto paviršiaus, apsaugant jį nuo atmetimo. Tuomet bakterijos įsiveržia į implantą, sidabro nanodalelė sukelia uždegiminę reakciją ir sukelia kaulų degradaciją.

Šis naujo tipo plazmos dangalas ne tik slopina bakterijų, sidabro nanodalelių augimą, bet ir implanto bei žandikaulio kaulą, kuris greitai sukuria ilgesnio kaulo sluoksnį. Sidabro nanodalelės yra ant implanto paviršiaus, kad tai būtų galima pasiekti. Šis nanodalelių ir plazmos polimero dangos storis yra tik apie 100 nanometrų, o po kelių savaičių jis taip pat gali ištirpti. Sidabro nanodalelė. Per tą laiką nedidelis sidabro jonų kiekis ir toliau bus išlaisvintas, todėl sidabro nanodalelė žudys bakterijas. Titano implantų ir imties pavyzdžių, kurie buvo implantuoti, testavimo metu DentaPlas danga gali lengvai dezinfekuoti procesą, turi antibakterinių savybių ir turi gerą biologinį suderinamumą.

Medžiagos sluoksnio storis, poringumas ir sidabro dalelių koncentracija gali būti pritaikyti pagal poreikį. Tai leidžia laiko, kad sidabro dalelės prasiskverbia per išorinį plazmos sluoksnį į implantą, gali būti sureguliuotos pagal pageidavimą. Kai išlaisvinamos sidabro dalelės, sidabro nanodalelės nebebus patenka į audinį, sidabro nanodalelę, o tai reiškia, kad implantas neprogresuoja. Dabar yra šios plazminės polimero dangos prototipas.


Pora:Įvairios neorganinės medžiagos Kitas:Sidabro nanodalelių svarbi programos vertė