- Jun 01, 2017-

" Sidabrinė Nanodalelė Metalinės sidabras plačiai naudojami kasdieniame gyvenime, taip pat įvairių gydymo būdų, kaip nanotechnologijų atradimų rezultatas, sidabro nanodalelės (toliau AGNPS) įgijo didesnę naudą. Bet AGNPS programas įvairiose srityse augimas neišvengiamai veda prie padidinti potencialią riziką nanodalelių, kelia susirūpinimą dėl aplinkos apsaugos ir žmonių sveikatai. Pastaraisiais metais, sidabro nanodalelių mokslininkai įvertino AGNPS toksiškumas ir siekė ištirti jų ląstelių ir molekulių toksiškumo mechanizmų.

nanomedžiagos Įveskite biologinę sistemą, su ląstelėmis, organoidus ir makromolekulių (pvz baltymų, nukleino rūgštys, lipidų, angliavandenių) nustatyti nanodalelių-biomolekules sąsaja serijos. Dinaminis fizinės-cheminės sąveikos, kinetika, ir šilumos perdavimo šioje tarpfazinės srityje įtakos kai kurie procesai, pavyzdžiui, baltymų karūną, ląstelių kontakto, sidabro nanodalelių membraninių-atitverti dalelių, ląstelių įsisavinimą ir biokatalizė, visi, kurie lemia biologinio suderinamumo ir formavimo biologiniai pavojai nanomedžiagų.


Agnps kartą per žmogaus kūną, kai gali likti originalios tiksliniame audinyje, tačiau iš esmės jie bus gabenami per kraują arba limfinės sistemos, platinami kūno & # 39; antrinių s organai, sukelia konkrečias organus ar sistemas atsakyti. Sidabrinė Nanodalelė Graužikams smegenys, kepenys, blužnis, inkstai, ir sėklidės yra pagrindiniai antrinės organai viso kūno, nepriklausomai nuo to, ar žodžiu, į veną arba į pilvaplėvės injekcijos skiriamas Agnps. Šis organų paskirstymo modelis rodo, kad potencialus toksiškumas AGNPS gali sukelti neurotoksiškumą, imuninę toksiškumo, inkstams bei toksinį poveikį reprodukcijai in vivo.

bypassing aktyviai transportu (ty, rijimo) tiesiai į Agnps ląstelių neturi akivaizdu citotoksiškumo. Priešingai, Agnps, kuris yra iš esmės keistis su vidaus rijimo į vidaus lizosominių intervalo, turi didelę toksiškumą ląstelių. Apskritai, Sidabrinė Nanodalelė Agnps laikoma pakankama ir būtina sąlyga skatinančius citotoksiškumo. Be to, Agnps gali sunaikinti ląstelių membranos vientisumą skatinančius lipidų peroksidacijos, tokiu būdu tiesiogiai įsiskverbia į ląstelių membranose.

Vis daugėja įrodymų, kad pašto pakeitimus, ypač fosforilinimo, acetilinimo ir ubikvitino vertimas nustato veiklą ir / arba agregaciją baltymų, kurie atlieka autofagija ir suderinti autofagija plėtrą. Į ląstelių streso padidėjimas gali sukelti modifikuoto sistemos žlugimo, arba nespecifinio pakeitimo, kad neturi kilti esant fiziologinėms sąlygoms.

Ubikvitino buvo laikomas rakto kontroliuoti baltymų likimą, kuris yra iš žeminančio baltymą su proteaze procesas. Visai neseniai, yra vis daugiau įrodymų, kad konjuguota Ubikvitino grandinė lemia autofagija selektyvumą.

autofagija buvo apibrėžiamas kaip autofagija aktyvuota arba autofagija yra nutraukiamas, rezultatai parodė, kad transporto ir / arba lizosominio funkciniai trūkumai iš autofagija buvo pripažinta kaip potencialus varomoji jėga apoptozės ir autofagija, ir taip pat buvo žinomas kaip II tipo programuota ląstelių mirtis. Naujausi tyrimai in vitro parodė, kad Agnps taip pat savo ruožtu blokų vėliau autofagija (galbūt iš lizosominio disfunkcija pasekmes sukeliančias), kuris gali trukdyti normaliam ląstelių fiziologija. Be to, 62 psl kaupimas, Sidabrinė Nanodalelė ant paviršiaus, 62 psl atrodo palanki palaikyti normalų ląstelių fiziologiją. Pradžioje tyrimų, buvo nustatyta, kad Ubikvitino sudėtyje baltymų formavimasis buvo patologinis reiškinys, patologinis reiškinys, sukeltas kepenų pažeidimas ir neurodegeneracinių degeneracija, kuri įvyko tuo pat metu su 62 psl kaupimosi pelių su autofagija trūkumas. Keista, kad iš 62 psl geno abliacija ne tik slopino baltymų įtraukties kūno buvimą, bet ir žymiai sumažėjo kepenų pažeidimas.


Pora:Sidabro nitrato Cheminės analizės Kitas:Electrocrystallization: Proveržis aukso nanodalelių tyrimų