Sidabrinė Nanowire Odos jutiklis, skirtas matuoti hidratacijos lygiai

- Mar 06, 2017 -

AG-nanowire-patch.jpg

Sportininkai, kariai, kalnakasių, ir daugelis kitų, gali nukentėti nuo dehidratacijos, potencialiai išleisti juos į mirtiną pavojų. Stebėsena hidratacijos lygį organizme out šioje srityje tebėra iššūkis, tačiau mokslininkai Šiaurės Karolinos valstybinio universiteto sugalvoti technologija, kuri gali įrodyti, kad atitinka būdas gabaritai hidrataciją.

Šiaurės Karolinos valstijos komanda sukūrė bevielį odos sensorių, kuris gali būti pridėtas prie krūtinės ar riešo ir kad naudoja specialius elektrodus su sidabro nanoviela pasiimti mažus skirtumus odos laidumą, kaip vandens kiekio pokyčių sumos.

AG-sensor.jpg

Padaryti trumpas kontakto su oda, elektrodai yra pagamintas iš lankstaus polimero. Todėl laidus, išlaikant elektrodai elastinga, sidabro nanowires yra įdėta visoje polimero.

Jutiklis šiol buvo išbandyta ant odos modelių su skirtingais hidratacijos lygį, o jutiklis tiksliai išmatuoti tie. Komanda net pakeitė aplinkos oro drėgnumas ir jutiklio išliko nepakitę iki kad.

Yra jau pora prototipai įrenginio, kiekvienas su Bluetooth bevielio ryšio lengvai skaityti jutiklio išėjimo į netoliese telefoną.


Pora:Laidus Rašalai 2017: The Next Big Things Kitas:Paprasta Ofortas technika kūrimas kairiarankis Ir dešiniarankiams nanodarinių