Sidabro nitrato veikiantis naudojimas

- Sep 01, 2017 -

Sidabro nitratas yra bespalvis kristalą, tirpsta vandenyje. Gryno sidabro nitrato yra stabilus ir šviesos, tačiau dėl produkto grynumui, apskritai, jos vandeninis tirpalas ir kietosios medžiagos dažnai laikomi ruda cheminių reagentų buteliuose. Fotografinės emulsijos, sidabras, veidrodis, spausdinimas, medicina, dažymo plaukai, bandymo chlorido, bromido ir jodido ir t. t. taip pat naudojami elektronikos pramonėje.

Fizikinės savybės

Bespalvis skaidrus orthorhombic lamellar kristalų, tirpsta vandenyje ir amoniako, tirpsta eteryje ir glicerolio, šiek tiek tirpsta etanolyje, beveik netirpios Koncentruota azoto rūgštimi. Vandeninis tirpalas buvo silpnai rūgštus. Sidabro nitrato tirpalo sudėtyje yra daug sidabro jonai, todėl oksidacija yra stiprus, ir tam tikrų korozijos, medicinos fitoplanktono išplitimo granuliacinio audinio, Praskiestas tirpalas už akių infekcijos fungicidas. Po lydymosi, šviesiai geltonos spalvos skystis, po sūdymo yra dar balta.

Cheminės savybės

Sidabro nitrato atveju organinės medžiagos, pilkas juodas, skilimo sidabro. Gryno sidabro nitrato yra stabilus ir šviesos, tačiau dėl produkto grynumui, apskritai, jos vandeninis tirpalas ir kietosios medžiagos dažnai laikomi ruda cheminių reagentų buteliuose. Sidabro nitrato kaitinamas iki 440 ° C suyra į sidabro, azoto, deguonies ir azoto dioksidas. Vandeninis tirpalas ir etanolio tirpalas buvo neutralus pagal lakmusą ir pH buvo apie 6. Virimo temperatūra 444 ° C (skilimo). Yra oksidacija. Esant organinės medžiagos, žr šviesa tampa pilkos arba pilkai juoda. Sidabro nitrato reaguoja su kai kuriomis reagentai nuosėdų ar koordinavimas (žr. koordinavimo junginiai). Pvz., su vandenilio sulfido reakcija, formavimas juodos sidabro sulfido Ag2S kritulių; su kalio chromato reakcija, rausvai rudos spalvos sidabro chromato Ag2CrO4 lietus, formavimas dinatrio vandenilio fosfatas reakcijai, formavimas geltonos sidabro fosfatas Ag3PO4 kritulių; Suformuoti sidabro halogenido AgX nuosėdos. Bet ir su šarmu, ruda juoda sidabro oksido Ag2O lietus, susidarymo svarba su oksalato jonai sudaro balto sidabro oksalato Ag2C2O4 kritulių vaidmuo. Sidabro nitrato gali reaguoti su NH3, KN, SLN ir t.t. sudaro įvairių koordinavimo molekulių.

Veikiantis naudojimas

Analizinė chemija nusodinimui chlorido jonų, darbinio etalono sidabro nitrato, natrio chlorido tirpalo kalibravimui. Neorganiniai pramonei gaminti kitų sidabro druskos. Elektronikos pramonėje naudojamas gaminant laidžius klijus, naujų dujų valytuvai, A8x molekulinius filtrus, sidabruotas ir pirštinės pirštinės. Fotografijos pramonės Fotojuosta, rentgeno filmų ir fotografijos juostos ir kitos fotografijos medžiagų gamyboje. Galvanizavimo pramonėje naudojama sidabro apkalos Elektronikos komponentai ir kitų amatų, ir taip pat naudojamas kaip sidabruotas veidrodžiai ir thermoses medžiaga. Baterijų pramonėje naudojamas gaminti sidabro-cinko baterijos. Medicinoje naudojamas kaip fungicidas, korozijos agentas. Japonijos chemijos pramonės dažyti plaukai ir taip toliau. Analizinė chemija yra naudojama nustatyti, chloro, bromo, jodo cianidas ir tiocianato.

Dėl cianido sidabro, sidabro tiosulfatas, sidabro danga, sidabro chlorido apkalos, sidabro imino lizosomose sidabro apkalos, sulfosalicilo rūgšties sidabro apkalos ir kitų pagrindinių druska. Yra sidabro jonų šaltinis. Sidabro nitrato kiekis Sidabrinė tirpalo laidumas, dispersija ir kritulių normos daro tam tikrą poveikį. Bendra dozė yra 25-50g/l.

Vandeninis tirpalas, sidabro nitrato galima sumažinti organinių reductant aldehidus ir cukrų. Tai reagentas išbandyti aldehidų ir cukrų. Taip pat naudojama nustatyti chlorido jonų, nustatant mangano katalizatorius, galvanizavimo, fotografijos, porceliano spalvos.


Pora:Sidabro nitrato stiprinti ventiliacija Kitas:Sidabro Nano medžiagos produkto savybės