Sidabro nitrato gali reaguoti su šarmu

- Sep 27, 2017 -

Sidabro nitratas yra stiprus oksidatorius, korozijos, sidabro nitrato aplinkos teršalų. Su kai kurių organinių medžiagų arba sieros, fosforo mišrus šlifavimo, poveikį gali būti sudegintos arba sprogo; sidabro nitrato sukelia koroziją. Kai oda nudažyta sidabro nitrato tirpalo, bus juodos dėmės, kuris yra dėl sidabro juoda baltymų susidarymą.

Sidabro nitrato turi tam tikras toksinis poveikis į organizmą gaminti didelės korozijos, virškinimo trakto, suaugusiųjų mirtina dozė yra apie 10 gramų. Krikštytojo sidabro nitrato gali sukelti stiprus pilvo skausmas, vėmimas, krauju išmatose, ir netgi virškinimo trakto perforacija atsirado. Gali sukelti odos ir akių nudegimų. Ilgalaikio poveikio darbuotojų prekėms atsiras sisteminis sidabro sindromas. Spektaklis apima: kūno odos pigmentacijos platų, pilkos spalvos-mėlyna arba sekliame akmens spalva; akių sidabro sukelia akių pažeidimo; kvėpavimo takų sidabro ramybės sukelia lėtinis bronchitas ir taip toliau.

Uždara operacija, pagerinti ventiliaciją. Sidabro nitrato tirpalas, kai veiklos vykdytojas turėtų dėvėti gumines pirštines ir apsauginius akinius, prieš turėtų būti atsisakyta ant odos.

Sąlytis su oda: pašalinti užterštus drabužius ir gerai nuplauti muilu ir vandeniu.

Laikyti vėsioje, vėdinamoje vietoje; reikia laikyti rudos arba juodos spalvos buteliuke. Nuo ugnies, šilumos. Išvengti šviesos. Rezervuaro temperatūra neviršija 30 ° c, santykinis oro drėgnumas neviršija 80 %. Pakuotės turi būti užrištas ar užsegtas ir ne drėgna. Turėtų būti lengva (su) sidabro nitrato reduktorius, kuro, valgomieji cheminių medžiagų, laikyti atskirai, šarmų, alkoholio, vengti mišrus saugojimo.

Sidabro nitrato atveju organinės medžiagos, pilkas juodas, skilimo sidabro. Gryno sidabro nitrato yra stabilus ir šviesos, tačiau dėl bendrosios prekės grynumas yra ne pakankamai, sidabro nitrato jo vandeninio tirpalo ir kietas dažniausiai saugomi ruda reagento buteliuko. Sidabro nitrato kaitinamas iki 440 ° C suyra į sidabro, azoto, deguonies ir azoto dioksidas. Vandeninis tirpalas ir etanolio tirpalas buvo neutralus pagal lakmusą ir pH buvo apie 6. Virimo temperatūra 444 ° C (skilimo). Yra oksidacija. Esant organinės medžiagos, žr šviesa tampa pilkos arba pilkai juoda. Sidabro nitrato reaguoja su kai kuriomis reagentai nuosėdų ar koordinavimas (žr. koordinavimo junginiai). Pvz., su vandenilio sulfido reakcija, formavimas juodos sidabro sulfido Ag2S kritulių; su kalio chromato reakcija, rausvai rudos spalvos sidabro chromato Ag2CrO4 lietus, formavimas Natrio vandenilio fosfatas reakcijai, formavimas geltonos sidabro fosfatas Ag3PO4 kritulių; Sidabro nitrato reakcija halogenų jonais, suformuoti sidabro halogenido AgX nuosėdos. Bet ir su šarmu, ruda juoda sidabro oksido Ag2O lietus, susidarymo svarba su oksalato jonai sudaro balto sidabro oksalato Ag2C2O4 kritulių vaidmuo. Sidabro nitrato gali reaguoti su NH3, KN, SLN ir t.t. sudaro įvairių koordinavimo molekulių


Pora:Neorganinių junginių programų kūrimas Kitas:Neorganinių junginių yra tokie patys