Sidabro nitrato Cheminės analizės

- Jun 01, 2017-

Sidabro nitrato Bespalvis, beskonis skaidrūs kristalai arba balti kristalo, kartaus skonio. Tankis: 4.35, 212 Lydymosi taškas Šanis, virimo taškas: 440 Šanis. Naudojama vaizdas, veidrodis, sidabro, paslėpta, o ne prarastas dažai, dažymas, porcelianas, dažymas, ofortas dramblio kaulo ir svarbiausių reagentų cheminės analizės, sidabro nitratas medicinoje naudojamas kaip antivirusinės agentas, sutraukiantis, naujagimių akių uždegimas profilaktika ir veterinarinis kaip žaizdos ir vietos uždegimas gydymas.

Gyvūnų tyrimai gali lemti hemolizinė anemija ir plaučių edema, pakartotinių mažomis dozėmis sidabro injekcijos, gali sukelti anemiją, kaulų čiulpų hiperplazija, sidabro nitratas audinio organai atsiranda sidabro šaltumas, ypač inkstų glomerulas substratas sidabro ramus, gali sukelti sustorėjimas filmo.

Trumpalaikė pernelyg didelis odos gleivine turi stimuliavimo funkciją ir korozijos poveikis, į kvėpavimo takus turi žala spektaklis yra bronchitas, kvėpavimo takų gleivinės sidabro ramumas, sidabro ramumas pasirodo junginės pirma, sidabro nitratas klaidingai po sidabro nitratas, virškinimo trakto gleivinė turi ėsdinimą.

Odos sidabro ramus, bendra ranka, dilbio ir kitus veikiami dalys, rodantys pilkos ir rusvai juodos dėmės, kai kurie žmonės atrodo odos sidabro kūną, sidabro nitratas sidabro ramus pokyčiai dažnai ilgalaikis, nėra lengva išnyks, įjungimo poveikis kvėpavimo sistema gali sukelti lėtinį bronchitą.

Sidabro nitratas yra stiprus oksidantas su gaisro pavojaus. Gaisro vandeniu.

Koegzistuojančias su organinių medžiagų, sidabro nitratas, kai šviesos yra juoda, jei yra vandenilio sulfido, nesvarbu, ar šviesos Aptemsta. Gali būti išskaidytas į sidabro kaitinant.

Po to, kai sidabro nitratas yra neteisingai tarnavo, jis gali greitai įkvėpti koncentruotą druskos vandens ir plauti skrandį su 2% natrio chlorinto injekcijai, kad padaryti sidabro chlorido nuosėdos, o kita simptominiam gydymui išsidėstymą. Odos ir akių gleivinės sidabro, sidabro nitratas gali būti naudojamas natrio tiosulfato ir geležies kalio cianidu mišinį, vietinio Intraderminė arba junginės injekciją, yra tam tikras poveikis.

Siekiant užkirsti kelią sidabro nitrato skilimo, gali būti laikomi rudo butelių ar Lengvieji konteineriai, esant žemai temperatūrai, vėdinimo, toli organinių ir lengvai oksiduojasi medžiagą išsaugoti

Kai nuotėkis, kaukės ir pirštinės turėtų būti mūvimos. Nuplaukite su vandeniu ir nusausinkite praskiestą nuotekas į nuotekų sistemą.

Sidabro nitratas yra įjungtas į sidabro, kai organinės medžiagos tampa pilka ir juoda. Gryno sidabro nitratas yra stabilus šviesos, bet jo vandeninis tirpalas ir kietosios medžiagos dažnai yra jo rudos spalvos reagento butelį, nes jis apskritai grynumo produkto. Sidabro nitratas yra suskaidomas į sidabro, azoto, deguonies ir azoto dioksido, kai kaitinamas iki 440 Shan. Vandeninis tirpalas ir etanolio tirpalas turi neutralų reakcija į lakmusą, sidabro nitratas pH yra apie 6. Virimo temperatūra 444 Shan (skilimas). Oksidatorius. Organinės dalelių buvimo žr šviesiai pilki arba pilkojo-juoda. Sidabro nitratas gali reaguoti su reagentų, kad susidarytų nuosėdos reakcijas ar koordinavimo reakcijas serijos (žr koordinavimo junginių). Pavyzdžiui, su vandenilio sulfido reakcijos, juodojo sidabro sulfido Ag2S kritulių susidarymą; reakcija su kalio chromato, formavimo raudonai-ruda chromo-rūgšties sidabro Ag2Crot kritulių; reakcija su natrio divandenilio fosfatas, formavimo geltonos sidabro fosfato Ag3po4 nuosėdos; Sidabro nitratas reakcija su halogeno jonų, formavimo sidabro halogenido AGX nuosėdos. Taip pat gali būti su šarminio veiksmų, sudaro rudas juodas oksiduoto sidabro Ag2o prasidėti, ir oksalo rūgštis, šaknų jonų veiksmų formą balta oksalo rūgštis sidabro Ag2C2o4 nuosėdos ir tt sidabro nitratas gali reaguoti su NH3, CN, SCN-ir taip toliau, formavimo įvairių koordinavimo molekules


Pora:Neorganinis junginys gali gaminti Lotą šilumos Kitas: