Sidabro nitrato cheminė analizė

- Jul 10, 2017 -

Bespalvis, beskonis skaidrūs kristalai arba balti kristaliniai, sidabro nitrato kartaus skonio. Tankis: 4.35, lydymosi temperatūra 212 ° C, virimo taškas: 440 ° C. naudojama fotografijoms, veidrodžiai, sidabro nitratas sidabro padengtą, paslėptas ir ne blukimas dažai, dažymas, ofortas Dramblio Kaulo ir cheminės analizės porceliano dėmes,

Svarbus medžiagų, sidabro nitrato mediciniškai naudojamas kaip antivirusinių agentų, astringents, naujagimių akių profilaktikos ir veterinariniam naudojimui kaip žaizda ir vietinio uždegimo gydymas.

Gyvūnų bandymų gali sukelti hemolizinė anemija ir plaučių edema, sidabro nitrato pasikartojantis mažų dozių sidabro injekcijos vietoje, gali sukelti anemija, myeloproliferation, sidabro nitrato audinių ir besivystančio embriono ypač glomerulių bazinei membranai sidabro nuraminti, gali sukelti sustorėjimas rūsį membranos.

Trumpalaikių perdozavimo ant odos ir gleivinių turėti skatinamąjį poveikį ir korozijos, bronchitas, sidabro nitrato kvėpavimo pogleivio sidabro ramus, ramus pirmą kartą pasirodė junginės, po priėmimo sidabras sidabras kvėpavimo takų žala nitrato virškinamojo trakto gleivinės sukelia koroziją.

Odos Sidabrinė ramiai, sidabro nitrato bendros vertus, dilbio ir kitų dekoratyvinė dalis, kuriame pilkos ir rudos juodos dėmės, kai kurie žmonės atrodo sisteminės odos sidabro ramus, sidabro nitratas sidabro ramus pakaita dažnai yra ilgalaikis, lengvai praeina, poveikis į kvėpavimo sistema gali sukelti lėtinis bronchitas

Sidabro nitratas yra stiprus oksidatorius ir gaisro pavojus. Kai ugnis yra ant ugnies.

Ir organinių medžiagų sambūvio su šviesos gali būti juoda, sidabro nitrato, jei vandenilio sulfidas, su arba be šviesos yra juodos spalvos. Gali būti išskaidyta šildymo ir sidabro.

Odos: Dėvėkite apsauginius drabužius, kad būtų išvengta kontakto su oda.

Akys: su cheminės saugos akiniai.

Įkvėpimas: Turi būti įrengta respiratorių, siekiant išvengti per didelio suvartojimo sidabro nitrato dulkių ar jų mišinio.

Po to, kai Sidabro nitratas, sidabro nitrato gali greitai koncentruotos druskos vandens ir 2 % natrio chlorido tirpalui lėtai skrandžio plovimas, kad susidaryti sidabro chlorido nuosėdų ir kitas simptominis gydymas. Odos ir akių gleivinės sidabro ramus ligos, sidabro nitrato gali būti naudojamas natrio tiosulfatas ir kalio heksacianoferato mišinys, vietinis odos arba subconjunctival injekcijos, turi tam tikrą poveikį.

Siekiant užkirsti kelią sudaro Sidabro nitratas, sidabro nitrato gali būti saugomi ruduose buteliuose arba tamsiai konteineriuose, žema temperatūra, ventiliacija, sidabro nitrato daug organinės medžiagos ir lengvai oksiduoti medžiagą Išsaugoti. Metodas: (II) klasės.

Dėl nuotėkio, turi dėvėti apsauginės kaukės bei pirštines. Nuplaukite vandeniu, skiesti nuotekų

Sidabro nitrato atveju organinių medžiagų pilka juoda, sidabro nitrato irimo sidabro. Gryno sidabro nitrato yra stabilus ir šviesos, tačiau dėl produkto grynumui, apskritai, jos vandeninis tirpalas ir kietosios medžiagos dažnai laikomi ruda cheminių reagentų buteliuose. Sidabro nitrato kaitinamas iki 440 ° C suyra į sidabro, azoto, deguonies ir azoto dioksidas. Vandeninis tirpalas ir etanolio tirpalas buvo neutralus pagal lakmusą ir pH buvo apie 6. Virimo temperatūra 444 ° C (skilimo). Yra oksidacija. Esant organinės medžiagos, žr šviesa tampa pilkos arba pilkai juoda. Sidabro nitrato reaguoja su kai kuriomis reagentai nuosėdų ar koordinavimas (žr. koordinavimo junginiai). Pvz., su vandenilio sulfido reakcija, sidabro nitrato formavimas juodos sidabro sulfido Ag2S kritulių; su kalio chromato reakcija, rausvai rudos spalvos sidabro chromato Ag2CrO4 lietus, formavimas Natrio vandenilio fosfatas reakcijai, formavimas geltonos sidabro fosfatas Ag3PO4 kritulių; reakcija į halogenų jonais, suformuoti sidabro halogenido AgX nuosėdos. Sidabro nitrato, bet taip pat su šarmu, ruda juoda sidabro oksido Ag2O lietus, susidarymo svarba su oksalato jonai sudaro balto sidabro oksalato Ag2C2O4 kritulių vaidmuo. Sidabro nitrato ir NH3, KN, SLN ir kitas reakcijas, įvairių jonų susidarymo.


Pora:Neorganinis junginys, vadinamas neorganine medžiaga Kitas:Įvairios neorganinės medžiagos