Sidabro nitrato cheminė analizė

- Jul 21, 2017 -

Bespalvis, skonio skaidrus kristalas arba baltas kristalas, sidabro nitrato rūgštus skonis. Tankis: 4,35, lydymosi temperatūra 212 ° C, virimo temperatūra: 440 ° C. Naudojamas fotografijai, veidrodžiams, sidabruotos, paslėptos ir neužšalimo dažais, dėmėmis, porcelianu, dažikliu, etchiniu dramblio kaulu ir chemine analize.

Iš svarbių reagentų, mediciniškai naudojamų kaip antivirusiniai agentai, sidabro nitrato susitraukimai, naujagimių oftalmologinė profilaktika ir veterinarinis naudojimas kaip žaizdos ir vietinis uždegiminis gydymas.

Gyvūnų testas gali sukelti hemolizinę anemiją ir plaučių edemą, sidabro nitrato kartotines mažas sidabro injekcijos dozes, gali sukelti anemiją, mieloproliferaciją, audinius ir organogenezę, sidabro nitratas, ypač glomerulų bazės membranos sidabro ramus, gali sukelti bazinės membranos sustorėjimą.

Trumpalaikis per didelis odos sudirginimas ir korozinis poveikis kvėpavimo takams, bronchitas,

Sidabrinė sidabrinė raumenų, plaučių riešo, dilbio ir kitų veikiamų dalių sėkla, sidabro nitratas, kuriame yra pilkos ir rudos juodos dėmės, kai kurie žmonės atsiranda sisteminės odos sidabro ramybės, šis sidabro ramus pokyčiai dažnai yra ilgalaikiai, lengva nuleisti, sidabro nitrato poveikis kvėpavimo sistemai gali sukelti lėtinio bronchito.

Sidabro nitratas yra stiprus oksidatorius ir yra gaisro pavojus. Kai ugnis liepsnoja.

Ir organinių medžiagų sambūvis su šviesiai juodos spalvos atveju, jei vandenilio sulfidas, sidabro nitratas su šviesa ar be jo yra juodas. Sidabro nitratas Gali skaidytis šildant ir sidabru.

Išgėrus sidabro nitratą, greitai inhaliuoti koncentruotą druskos vandenį, sidabro nitratą ir 2% natrio chlorido injekciją lėtai skrandžio plovimas, sidabro nitratas, kad susidarytų sidabro chlorido krituliai ir kitas simptominis gydymas. Odos ir akies gleivinės sidabro ramus, gali būti naudojamas natrio tiosulfatas ir kalio feriacanido mišinys, vietinis intraderminis ar subkonjunkcinis įpurškimas, turi tam tikrą poveikį.

Siekiant užkirsti kelią sidabro nitrato skaidymui, sidabro nitratas gali būti laikomas rudiose buteliuose arba tamsiose talpose, esant žemai temperatūrai, ventiliacijai, toli organinei medžiagai ir lengvai oksiduojant medžiagą esant konservavimui.

Sidabro nitratas organinės medžiagos pilka juoda, sidabro sidabro skaidymas. Grynas sidabro nitratas yra stabilus šviesai, tačiau dėl bendros produkto grynumo nepakanka, jo vandeninis tirpalas ir kieta medžiaga dažnai yra laikomi rudo reagento butelyje. Sidabro nitratas pašildomas iki 440 ° C, skaidant į sidabrą, azotą, deguonį ir azoto dioksidą. Vandeninis tirpalas ir etanolio tirpalas buvo neutralus iki lakmuso ir pH buvo apie 6. Virimo temperatūra 444 ° C (skilimas). Yra oksidacija. Esant organinei medžiagai, sidabro nitratas mato šviesą tampa pilka arba pilkšvi juoda. Sidabro nitratas reaguoja su reagentų serija nusodinimo ar koordinavimo (žr. Koordinavimo junginiai). Pavyzdžiui, naudojant vandenilio sulfido reakciją, sidabro nitratu susidaro juodojo sidabro sulfido Ag2S nusėdimas; su kalio chromato reakcija susidaro raudonai rudos, sidabrinės chromatinės Ag2CrO4 nuosėdos; su dinatrio vandenilio fosfato reakcija, sidabro nitratu susidaro geltonos sidabro fosfato Ag3PO4 nusėdimas; reakcija su halogeno jonais, sidabro nitratas Sudaro sidabro halogenido AgX nuosėdas. Sidabro nitratas Tačiau kartu su šarmų funkcija susidaro rudos juodos sidabro oksido Ag2O nusėdimas; su oksalato jonais, kad susidarytų baltos sidabro oksalato Ag2C2O4 nuosėdos. Sidabro nitratas gali reaguoti su NH3, CN-, SCN ir tt, kad susidarytų įvairūs kompleksiniai jonai.


Pora:Sidabro nanodalelių savybės Kitas:Neorganinių junginių didesnis stiprumas