Sidabro nitrato aplinkybes

- Sep 29, 2017 -

Sidabro nitratas yra bespalvis kristalų, kurie yra tirpus vandenyje. Grynoji azoto rūgštis yra stabilus šviesoje, bet jos vandeninis tirpalas ir kietosios medžiagos dažniausiai saugomi ruda reagentų grynumas stokos. Naudojamos fotografinės emulsijos, sidabruotas, veidrodis, spausdinimas, medicina, plaukų dažų, chloro jonų, bromido jonų ir jodido, ir tt, taip pat naudojami elektronikos pramonė.

Fizikinės ir cheminės savybės

Fizikinės savybės

Bespalvis ir skaidrus įstrižai kristalų lamellar kristalas, tirpsta vandenyje ir amoniako, tirpsta eteryje ir glicerinas, šiek tiek tirpsta bevandenio etanolio, beveik netirpios Koncentruota azoto rūgštimi. Jo vandeninio tirpalo yra silpnai rūgštus. Sidabro nitrato tirpalo labai oksiduojamas ir turi ėsdinantį poveikį, nes jame yra daug sidabro jonai. Jis yra naudojamas gydymo granuliacinio audinio ir hiperplazijos ir Praskiestas tirpalas vartojamas akių infekcija fungicidas. Po lydymosi, šviesiai geltonos spalvos skystis yra vis dar balta sukietėjus.

Cheminės savybės

Sidabro nitratas yra juoda su organinės medžiagos ir skyla į sidabro. Grynoji azoto rūgštis yra stabilus šviesoje, bet jos vandeninis tirpalas ir kietosios medžiagos dažniausiai saugomi ruda reagentų grynumas stokos. Sidabro nitrato skyla į sidabro pašildytas iki 440 ℃, azoto, deguonies ir azoto dioksidas. Vandeninis tirpalas ir etanolio tirpalu ar neutrali reakcija lakmusą, kurių pH yra apie 6. Virimo temperatūra 444 ℃ (skilimo). Tai yra oksidacijos. Jei yra organinių medžiagų, matyti šviesiai pilka arba juoda. Sidabro nitrato gali reaguoti su kai kuriomis reagentų reakcija arba koordinavimas (žr. koordinavimo junginys). Pvz., su vandenilio sulfido reakcija, Juoda sulfidų Ag2S kritulių susidaro. Su kalio chromatas, raudonais ir rudais chromato Ag2CrO4 kritulių kiekis buvo suformuota. Dinatrio vandenilio reakcija su geltona Ag3PO4 kritulių buvo suformuota. Halogeninti sidabro AgX kritulių susidaro su halogenų jonų reakcija. Ji taip pat gali veikti su šarmais sudaro Juoda oksidas Ag2O kritulių. Balta oksalato nuosėdų Ag2C2O4 buvo suformuota oksalato jonų veiksmų. Sidabro nitrato gali reaguoti su NH3, KN - SCN - formuoti įvairių koordinavimo molekulių

Vaidmens tikslais

Analizinė chemija buvo nusodinti chlorido jonų, ir etalonas nitratų buvo naudojami kalibruoti natrio chlorido tirpalu. Neorganiniai pramonėje yra naudojama, kad kiti sidabro druskos. Elektronikos pramonė yra naudojama, kad laidūs klijai, naujas dujų valymo agentas, A8x molekuliniu sietu, sidabruotas vienodai ir elektros darbo pirštinės ir t.t.. Šviesai pramonėje yra naudojama, kad šviesai medžiagų, tokių kaip kino, rentgeno ir fotografijos juostos. Chromavimo pramonėje naudojamas sidabro apkalos dangtelius ir kitais amatais, taip pat daug sidabru padengtas medžiaga, naudojama veidrodžiai ir izoliacinės butelius. Baterijų pramonėje naudojamas gaminti sidabro-cinko baterijos. Vaistas vartojamas kaip fungicidas, šarminė medžiaga. Kasdien chemijos pramonėje naudojamas dažų plaukų ir t. t. Analizinė chemija yra naudojama nustatyti, chloro, bromo, jodo cianidas ir tiocianato. [3]

Jis naudojamas cianido Sidabrinė, pvz., sieros rūgšties apkalos sidabro, vandenilio chlorido rūgštis apkalos sidabro, aminodisulfonate sidabro, sulfonyl salicilo rūgšties apkalos sidabro ir pan. Tai yra sidabro jonų šaltinis. Sidabro nitrato kiekis turi tam tikrą įtaką laidumas, bentonito dispersibility ir nusodinimo greitis sidabruotas skysčio. Įprasta dozė yra 25-50g/l.

Amoniako tirpalą sidabro nitrato galima sumažinti cukraus ir organinių reduktorius aldehido. Tai reagentas, kuris tikrina, ar nėra aldehidų ir cukraus. Jis taip pat naudojamas chlorido jonų, katalizatorius mangano, galvanizavimo, fotografija ir porceliano spalvos nustatymas.

Atsargumo priemonės

Toksiškumas

Sidabro nitrato turi tam tikras toksinis poveikis, kuris gali sukelti sunkių skrandžio ir žarnyno korozijos organizme, ir suaugusių gyvūnų gaištamumo yra apie 10 gramų. Pusė (pelėms per burną) mirtina dozė 50mg/kg kūno svorio.

Ji gali sukelti stiprus pilvo skausmas, vėmimas, kraujo ir net virškinimo trakto perforacija. Gali sukelti odos ir akių nudegimų. Darbuotojams, kurie turėjo sąlytį su produktu ilgą laiką turės sisteminį sidabro vėsa. Spektaklis apima: platus odos pigmentacija, pilkai mėlyna arba šviesos ŠIFERIS; Akių pažeidimas sukelia akių sidabro; Lėtinis bronchitas sukelia kvėpavimo takų sidabro ramumas.

Veiklos aplinkybes

Uždarykite operacijos, stiprinti ventiliacija. Ūkio subjektai turi būti specialiai parengti griežtai laikytis veikimo būdus. Rekomenduojama, kad operatorius naudoti gaubtu tipas elektrinis oro tiekimo filtras respiratorių, dėvėti gumos audinio, ir Mūvėti neopreno gumines pirštines ir išvengti varvantis ant odos. Likti nuošalyje nuo ugnies ir karščio šaltinių, rūkyti draudžiama darbo vietoje. Likti nuošalyje nuo degių, degių medžiagų. Venkite dulkių. Vengti kontakto su reduktoriaus, šarmo ir alkoholiai. Apdorojant, lengvas pakrovimas ir iškrovimas turėtų būti daroma siekiant išvengti pakuočių ir konteinerių. Įrengtos atitinkamos veislės ir gaisro gesinimo įranga ir nuotėkio gydymą neatidėliotinos pagalbos atveju įrangos kiekį. Tuščios pakuotės gali būti kenksmingas.


Pora:Sidabro nitrato oksidacijos Kitas:Sidabro nitratas. Fizikinės ir cheminės savybės