Sidabro nitrato disperguoja ir nusodina

- Aug 16, 2017 -

Sidabro nitratas yra stiprus oksidatorius, ėsdinantis, aplinkos teršalus. Sidabro nitratas. Kai kurios organinės medžiagos arba sieros, sumaišytos fosforo malimas, smūgis gali būti sudeginamas arba sprogo; sidabro nitratas yra ėsdinantis. Kai odos spalvos sidabro nitrato tirpalu, bus juodos dėmės, sidabro nitratas, susidaręs dėl juodojo baltojo sidabro susidarymo.

Bespalvis, beskonis, skaidrus kristalas ar baltas kristalas, kartumo skonis. Tankis: 4,35, lydymosi temperatūra 212 ° C, virimo temperatūra: 440 ° C. Naudojamas fotografijai, veidrodžiams, sidabruotos, paslėptos ir neužšalimo dažais, dėmėmis, porcelianu, dažikliu, etchiniu dramblio kaulu ir chemine analize.

Iš svarbių reagentų, mediciniškai naudojamų kaip antivirusiniai agentai, sidabro nitrato susitraukimai, naujagimių oftalmologinė profilaktika ir veterinarinis naudojimas kaip žaizdos ir vietinis uždegiminis gydymas.

Bandymas su gyvūnais gali sukelti hemolizinę anemiją ir plaučių edemą, kartotines nedideles sidabro įpurškimo dozes, gali sukelti anemiją, mieloproliferaciją, audinius ir organogenezę, sidabro nitratas, ypač glomerulų bazės membranos sidabro ramus, gali sukelti bazinės membranos sustorėjimą.

Trumpalaikis per didelis odos sudirginimas ir korozinis poveikis kvėpavimo takams, bronchitas,

Analitinė cheminė medžiaga chloridų jonams nusodinti, sidabro nitratas - sidabro nitrato darbo nuoroda natrio chlorido tirpalo kalibravimui. Neorganinė pramonė kitų sidabro druskų gamybai. Elektronikos pramonė naudojama laidžių klijų, sidabro nitratų naujų dujų valytuvų, A8x molekulinių sietų, sidabruotų ir pirštinių su pirštinėmis gamybai. Fotografijos pramonė, skirta fotografinėms plėvelėms, rentgeno plėvelėms ir fotografinėms plėvelėms bei kitoms fotografinėms medžiagoms gaminti. Galvanizavimo pramonė naudojama sidabruojant elektroninius komponentus ir kitus amatus, taip pat naudojama kaip sidabro ir sidabro medžiaga veidrodžiams ir termosiams. Baterijų pramonė naudojama sidabro ir cinko baterijoms gaminti. Sidabrinė nitrato medicina, naudojama kaip fungicidas, korozijos agentas. Japonijos chemijos pramonė plaukams dažyti ir pan. Analitinė chemija naudojama chloro, bromo, jodo cianido ir tiocianato nustatymui. [3]

Dėl ne cianido sidabro, pavyzdžiui, sidabro tiosulfato sidabro, sidabro apvalkalo sidabro, sidabro imido disulfido sidabro, sulfosalicilo rūgšties sidabro dangos ir kitos pagrindinės druskos. Sidabro nitratas Ar sidabro jonų šaltinis. Sidabro nitratų kiekis sidabro dangų tirpalo laidumo, dispersijos ir kritulių kiekyje turi tam tikrą poveikį. Bendra dozė yra 25-50g / L.

Vandeninis sidabro nitrato tirpalas gali būti sumažintas organinių redukuojančių aldehidų ir cukrų. Taigi yra aldehidų ir cukrų bandymo reagentas. Taip pat naudojamas nustatyti chlorido joną, sidabro nitratas, mangano katalizatoriaus nustatymas, galvanizavimas, fotografavimas, porcelianinis dažymas.


Pora:Sidabro nanodalelių sąveika Kitas:Neorganinis junginys, vadinamas neorganine medžiaga