Sidabro nitrato efektas

- Jun 15, 2017 -

Bespalvis, beskonis, skaidrus kristalas ar baltas kristalas, kartumo skonis. Tankis: 4,35, lydymosi taškas 212 ° C, virimo temperatūra: 440 ° C. Sidabro nitratas Naudojamas fotografijos, veidrodžio, sidabro, paslėpto ir nešvietimo rašalu, dažymui, porcelianui, dažymui, kraujo dramblio kaulams ir svarbių reagentų cheminei analizei. Nitratas medicinos antivirusinei, sutraukiančiajai, naujagimio oftalmijai. Žaizdų ir vietinio uždegimo prevencija ir veterinarinis gydymas.

Bandymas su gyvūnais gali sukelti hemolizinę anemiją ir plaučių edemą, kartotines nedideles sidabro injekcijos dozes, gali sukelti anemiją, mieloproliferaciją, audinius ir organogenezę, ypač glomerulų bazės membranos sidabro ramus, gali sukelti bazinės membranos storinimą.

Trumpalaikis odos ir gleivinės perteklius turi stimuliuojančio poveikio ir korozinį poveikį kvėpavimo takų pažeidimams, atsirandantiems dėl bronchito, kvėpavimo pūslelinės sidabro ramybės, sidabro ramybės atsirado pirmiausia konjunktyvoje, po sidabro nitrato virškinimo trakto trauka gleivinės yra ėsdinanti.

Odos sidabras ramus, paprastas rankas, dilbis ir kitos veikiamos dalys, kuriose yra pilkos ir rudos juodos dėmės, kai kurie žmonės atsiranda sisteminės odos sidabro ramybės, šis sidabro ramus pokyčiai dažnai yra ilgalaikiai, lengvai paslysti, poveikis kvėpavimo sistemai gali sukelti chronišką Bronchitas.

Sidabro nitratas yra stiprus oksidatorius ir yra gaisro pavojus. Kai ugnis liepsnoja.

Ir organinių medžiagų sambūvis su šviesiai juodo, sidabro nitrato atveju, jei vandenilio sulfidas, su šviesa ar be jo, yra juodas. Gali būti skaidomas šildymo ir sidabro.

Odos: Dėvėti apsauginius drabužius, kad būtų išvengta sąlyčio su oda.


Akys: su cheminiais apsauginiais akiniais.


Įkvėpus: turi būti įrengtas respiratorius, kad būtų išvengta per didelio sidabro nitrato dulkių ar jo mišinio suvartojimo.

Įvedę sidabro nitratą, greitai inhaliuoti koncentruotą druskos vandenį ir 2% natrio chlorido injekcijos lėtai skrandžio skalavimas, kad susidarytų sidabro chlorido krituliai ir kitas simptominis gydymas. Odos ir akies gleivinės sidabro ramus, gali būti naudojamas natrio tiosulfatas ir kalio feriacanido mišinys, vietinis intraderminis ar subkonjunkcinis įpurškimas, turi tam tikrą poveikį.

Siekiant išvengti sidabro nitrato skaidymo, sidabro nitratas gali būti laikomas rudiose buteliuose arba tamsiose talpose, esant žemai temperatūrai, ventiliacijai, toli organinėms medžiagoms ir lengvai oksiduojant medžiagą esant konservavimui.

Nutekėjimo pasireiškimas turėtų dėvėti apsaugines kaukes ir pirštines. Praskalauti vandeniu ir praskiesti nuotekas į nuotekų sistemą.


Pora:Neorganinis junginys vaidmuo Kitas:Sidabro nanodalelių aplinkos sauga