Sidabro nitratas be kvapo

- Aug 24, 2017 -

Sidabro nitratas yra bespalvis skaidrus kristalas arba balti kristalai. Nėra kvapo. Grynas šviesoje ir oras nekeičia juodos spalvos, tačiau vandenilio sulfido ar organinių medžiagų pėdsakai gali paskatinti fotografavimą ir juodą spalvą, išlydžiusį po šviesiai geltono skysto, po to, kai išdžiovinimas vis dar baltas. Šildomas iki 440 ° C, kai suskaido į sidabrą, azotą, deguonį ir azoto dioksidą. Baltymų kietinimas. Galima naudoti chlorido jonams nustatyti, mangano katalizatoriui nustatyti, galvanizavimui, fotografijai, porcelianiniam dažymui.

Analitinė cheminė medžiaga chloridų jonams nusodinti, sidabro nitrato darbo nuoroda natrio chlorido tirpalo kalibravimui. Neorganinė pramonė kitų sidabro druskų gamybai. Elektronikos pramonė naudojama laidžiųjų klijų, naujų dujų valytuvų, A8x molekulinių sietų, sidabruotų ir pirštinių su pirštinėmis gamybai. Fotografijos pramonė, skirta fotografinėms plėvelėms, rentgeno plėvelėms ir fotografinėms plėvelėms bei kitoms fotografinėms medžiagoms gaminti. Galvanizavimo pramonė naudojama sidabruojant elektroninius komponentus ir kitus amatus, taip pat naudojama kaip sidabro ir sidabro medžiaga veidrodžiams ir termosiams. Baterijų pramonė naudojama sidabro ir cinko baterijoms gaminti. Medicina naudojama kaip fungicidas, korozijos agentas. Japonijos chemijos pramonė plaukams dažyti ir pan. Analitinė chemija naudojama chloro, bromo, jodo cianido ir tiocianato nustatymui.

Dėl ne cianido sidabro, pavyzdžiui, sidabro tiosulfato sidabro, sidabro apvalkalo sidabro, sidabro imid disulfido sidabro, sulfosalicilo rūgšties sidabro danga ir kitos pagrindinės druskos. Ar yra sidabro jonų šaltinis. Sidabro nitratų kiekis sidabro dangų tirpalo laidumo, dispersijos ir kritulių kiekyje turi tam tikrą poveikį. Bendra dozė yra 25-50g / L.

Vandeninis sidabro nitrato tirpalas gali būti sumažintas organinių redukuojančių aldehidų ir cukrų. Taigi yra aldehidų ir cukrų bandymo reagentas. Taip pat naudojamas chlorido jonams nustatyti, mangano katalizatoriaus nustatymui, galvanizavimui, fotografavimui, porcelianiniam dažymui.

Sidabro nitratas turi tam tikrą toksiškumą, sukeliantis rimtą virškinimo trakto koroziją, suaugusio mirtino kiekio dozė yra apie 10 gramų. Pusė mirtinos dozės (pelė, burnos) 50 mg / kg.

Baptistas sidabro nitratas gali sukelti stiprų pilvo skausmą, vėmimą, kraujo išmatą ir netgi virškinimo trakto perforaciją. Gali sukelti odos ir akių nudegimus. Ilgalaikis poveikis darbuotojų prekėms pasirodys sisteminiais sidabro vaistais. Veiksmingumas apima: kūno odos platų pigmentacijos, pilkai mėlynos arba seklių akmenų spalvos; akies sidabras, kurį sukelia akies pažeidimas; kvėpavimo sidabro ramus sukelia lėtinis bronchitas ir pan.


Pora:Neorganinių junginių klasifikacija Kitas:Neorganinių junginių plėtra