Sidabro nitratas gydymo

- Jun 28, 2017 -

Bespalvis, sidabrinis nitratas, beskonis, skaidrus kristalas ar baltas kristalas, kartingas skonis. Tankis: 4,35, lydymosi taškas 212 ° C, virimo temperatūra: 440 ° C. Naudojamas fotografijos, veidrodžio, sidabro, paslėptų ir nešvietimų rašalu, dažymui, porcelianui, dažymui, kraujo dramblio kaulams ir svarbių reagentų cheminei analizei. Antivirusinei, sutraukiančiai, naujagimio oftalmijai. Žaizdų ir vietinio uždegimo prevencija ir veterinarinis gydymas.

Tyrimai su gyvūnais gali sukelti hemolizinę anemiją ir plaučių edemą, kartotines nedideles sidabro injekcijos dozes, gali sukelti anemiją, mieloproliferaciją, audinius ir organogenezę, sidabro nitratas, ypač silpnoji balandėlių bazinė membrana, gali sukelti bazinės membranos sustorėjimą.

Trumpalaikis perdozavimas ant odos ir gleivinės turi stimuliuojančio poveikio ir korozijos, kvėpavimo takų pažaidos bronchitui, kvėpavimo puvinio sidabro ramybės, sidabro nitrato sidabro ramybės pirmą kartą atsirado konjunktyvoje, po sidabro nitrato traktų priėmimo gleivinės yra ėsdinančios.

Odos sidabras ramus, paprastas rankas, dilbis ir kitos veikiamos dalys, kuriose yra pilkos ir rudos juodos dėmės, kai kurie žmonės atsiranda sisteminės odos sidabro ramybės, šis sidabro ramus pokyčiai dažnai yra ilgalaikiai, lengvai nuleisti, sidabro nitrato poveikis kvėpavimo sistemai gali sukelti Lėtinis bronchitas.

Sidabro nitratas yra stiprus oksidatorius ir yra gaisro pavojus. Kai ugnis liepsnoja.

Ir organinių medžiagų koegzistavimas su šviesos atveju gali būti juodas, sidabro nitratas, jei vandenilio sulfidas su šviesa ar be jo yra juodas. Gali būti skaidomas šildymo ir sidabro

Odos: dėvėti apsauginius drabužius, kad būtų išvengta sąlyčio su oda.

Akys: su cheminiais apsauginiais akiniais.

Įkv ÷ pimas: turi būti įrengtas respiratorius, kad būtų išvengta per didelio sidabro nitrato dulkių ar jo mišinio suvartojimo.

Išgėrus sidabro nitratą, greitai inhaliavus koncentruotą druskos vandenį ir 2% natrio chlorido įpurškimo, lėtai skrandant skrandį, kad susidarytų sidabro chlorido nusėdimas, sidabro nitratas ir kitas simptominis gydymas. Odos ir akies gleivinės sidabro ramus ligos, gali būti naudojamas natrio tiosulfatas ir kalio feriacanido mišinys, vietinis intraderminis ar subkonjunkcinis įpurškimas, turi tam tikrą poveikį.

Siekiant užkirsti kelią sidabro nitrato skaidymui, sidabro nitratas gali būti laikomas rudiose buteliuose arba tamsiose talpose, esant žemai temperatūrai, sidabro nitratų vėdinimui, sidabro nitratų organinei medžiagai ir lengvai oksiduojant medžiagą konservuojant.

Pasklidimo pasireiškimas, turėtų dėvėti apsaugines kaukes ir pirštines. Sidabrinė nitratas nuplaunama vandeniu ir praskiesta nuotekos į nuotekų sistemą.


Pora:Neorganinis junginys junginys Kitas:Sidabro nanodalelių atsakas