Sidabro nitrato gydymo

- Jul 31, 2017 -

Bespalvis, beskonis skaidrūs kristalai arba balti kristaliniai, sidabro nitrato kartaus skonio. Tankis: 4.35, lydymosi temperatūra 212 ° C, virimo taškas: 440 ° C. naudojama fotografijoms, veidrodžiai, sidabro nitratas sidabro padengtą, paslėptas ir ne blukimas dažai, dažymas, ofortas Dramblio Kaulo ir cheminės analizės porceliano dėmes,

Svarbus reagentų, mediciniškai naudojamas kaip antivirusinių agentų, sidabro nitrato astringents, naujagimių akių profilaktikos ir veterinariniam naudojimui kaip žaizda ir vietinio uždegimo gydymas.

Gyvūnų testas gali sukelti hemolizinė anemija ir plaučių edema, sidabro nitrato pasikartojantis mažų dozių sidabro injekcijos vietoje, gali sukelti anemija, myeloproliferation, audinių ir besivystančio embriono sidabro nitrato ypač glomerulių bazinei membranai sidabro ramus, gali sukelti sustorėjimas rūsį membranos.

Trumpalaikių pernelyg odos dirginimas ir ėsdinančio poveikio kvėpavimo takų, bronchitas,

Odos sidabro ramus, dažnas rankų, dilbio ir kitų pernašos, sidabro nitrato, kuriame pilkos ir rudos juodos dėmės, kai kurie žmonės atrodo sisteminės odos sidabro ramus, sidabro nitratas sidabro ramus pakaita dažnai yra ilgalaikis, lengvai praeina, poveikis į kvėpavimo sistema gali sukelti chronišką bronchitą.

Sidabro nitratas yra stiprus oksidatorius ir gaisro pavojus. Kai ugnis yra ant ugnies.

Ir organinių medžiagų sambūvio ir tuo atveju, šviesiai juoda, sidabro nitrato jei vandenilio sulfidas, su arba be šviesos yra juodos spalvos. Gali būti išskaidyta šildymo ir sidabro.

Sidabro nitrato atveju organinių medžiagų pilka juoda, sidabro nitrato irimo sidabro. Gryno sidabro nitrato yra stabilus ir lengvas, bet dėl bendrosios prekės grynumas nėra pakankamai, jo vandeninio tirpalo ir kietas dažniausiai saugomi ruda reagento buteliuko. Sidabro nitrato kaitinamas iki 440 ° C suyra į sidabro, azoto, deguonies ir azoto dioksidas. Vandeninis tirpalas ir etanolio tirpalas buvo neutralus pagal lakmusą ir teko pH apie 6. Virimo temperatūra 444 ° C (skilimo). Yra oksidacija. Sidabro nitrato esant organinės medžiagos, žr šviesa tampa pilkos arba pilkai juoda. Sidabro nitrato reaguoja su kai kuriomis reagentai nuosėdų ar koordinavimas (žr. koordinavimo junginiai). Pvz., su vandenilio sulfido reakcija, sidabro nitrato formavimas juodos sidabro sulfido Ag2S kritulių; su kalio chromato reakcija, rausvai rudos spalvos sidabro chromato Ag2CrO4 lietus, formavimas dinatrio vandenilio fosfatas reakcijai, formavimas geltonos sidabro fosfatas Ag3PO4 kritulių; reakcija su halogenų jonais, formavimo sidabro halogenido AgX nuosėdos. Sidabro nitrato, bet taip pat su šarmu, ruda juoda sidabro oksido Ag2O lietus, susidarymo svarba su oksalato jonai sudaro balto sidabro oksalato Ag2C2O4 kritulių vaidmuo. Sidabro nitrato gali reaguoti su NH3, KN, SLN ir t.t. sudaro įvairių sudėtingų jonai.

Analizinė chemija nusodinimui chlorido jonų, sidabro nitratas sidabro nitrato, natrio chlorido tirpalo kalibravimui darbinio etalono. Neorganiniai pramonei gaminti kitų sidabro druskos. Elektronikos pramonėje naudojamas gaminant laidžius klijus, naujų dujų valytuvai, A8x molekulinius filtrus, sidabruotas ir pirštinės pirštinės. Fotografijos pramonės Fotojuosta, sidabro nitrato rentgeno filmų ir fotografijos juostos ir kitos fotografijos medžiagų gamyboje. Galvanizavimo pramonėje naudojama sidabro apkalos Elektronikos komponentai ir kitų amatų, ir taip pat naudojamas kaip sidabro ir sidabro veidrodžių ir thermoses medžiaga. Baterijų pramonėje naudojamas gaminti sidabro ir cinko baterijų. Sidabro nitrato vaistas, vartojamas kaip fungicidas, korozijos agentas. Japonijos chemijos pramonės dažyti plaukai ir taip toliau. Sidabro nitrato analizinė chemija yra naudojama nustatyti, chloro, bromo, jodo cianidas ir tiocianato.


Pora:Sidabro nitratas. Fizikinės ir cheminės savybės Kitas:Neorganinių junginių savybės ir panaudojimas