Sidabro nitrato oksidacijos

- Oct 17, 2017 -

Sidabro nitratas yra savotiškas chemijos produktų, daugiausia naudojamas sidabruotas, veidrodis, spausdinimas, medicinos ir kitų pramonės šakų, sidabro nitrato turi tirpių vandens savybių, jis neturi spalvos, sidabro nitrato didelio grynumo sidabro nitrato šviesos reakcijos yra santykinai stabilus.

Jei chlorido jonų, jonų bromo, jodo jonai, ir pan. Sidabro nitrato reaguoja gaminti netirpus vandenyje netirpaus azoto rūgšties sidabro chlorido (baltos nuosėdos), sidabro bromido (šviesiai geltonos nuosėdos), sidabro jodido (geltonos nuosėdos) ir taip toliau. Todėl, ji yra dažnai naudojamas patikrinti chlorido jonų buvimą.

Tirpsta eteryje ir glicerinas, šiek tiek tirpsta bevandenio etanolio, beveik netirpios Koncentruota azoto rūgštimi. Jo vandeninio tirpalo yra silpnai rūgštus. Sidabro nitrato tirpalo yra daug sidabro jonai, todėl oksidacija yra stipresnis, ir yra tam tikrų ėsdinanti, sidabro nitrato medicinos naudojimo granuliacinio audinio korozijos hiperplazijos, Praskiestas tirpalas akių infekcijos fungicidų. Po lydymosi, šviesiai geltonos spalvos skystis yra vis dar balta po sukietėjimo.

Sidabro nitrato virsta sidabras kai organinės medžiagos tampa pilkos ir juodos spalvos. Gryno sidabro nitrato yra stabilus šviesoje, bet jos vandeninis tirpalas ir kietosios medžiagos dažnai laikomi ruda reagentų butelis dėl pagrindinių grynumo produkto. Sidabro nitrato skaidosi į sidabro, azoto ir deguonies sidabro nitrato ir azoto dioksido pašildytas iki 440 ℃. vandeninis tirpalas ir etanolio tirpalu ar neutrali reakcija į lakmusą, ph yra apie 6. Virimo taškas 444 ℃ (skilimo). Oksidacijos. Esant organinės medžiagos, matyti šviesiai pilka arba pilkai juoda. Sidabro nitrato gali reaguoti su kai kuriomis reagentų nuosėdos reakcijas ar koordinavimo reakcijų (žr. koordinavimo junginiai). Pvz., su vandenilio sulfido reakcija, formavimas juodos sidabro sulfido ag2s kritulių; reakcija su kalio chromatas, formavimas raudonai rudos spalvos chromo rūgšties sidabro Ag2cro4 kritulių; reakcija su natrio-divandenilio fosfatas, formuojant geltoną sidabro fosfatas ag3po4 nuosėdos; reakcija su halogenų jonais, sidabro nitrato formavimo sidabro halogenido agx nuosėdos. Taip pat gali būti su šarmų veiksmų forma ruda juoda oksiduoto sidabro ag2o nuosėdos ir oksalo rūgšties šaknų jonų veiksmų formos balta oksalo rūgšties sidabro Ag2c2o4 nuosėdos ir t. t. Sidabro nitrato gali reaguoti su NH3, KN ir scn-formuoti įvairių koordinavimo jonai.

Analizinė chemija yra naudojama nuosėdos chlorido jonų, ir darbo standartinis sidabro nitrato naudojamas kalibruoti natrio chlorido tirpalu. Neorganiniai pramonėje yra naudojama, kad kiti sidabro druskos. Elektronikos pramonės naudojamas gaminant laidžius klijus, sidabro nitrato naują dujų valymo agentai, a8x molekulinius filtrus, sidabruotas ir gyventi darbo pirštinės. Šviesai pramonės šakose yra naudojami fotografinių medžiagų, tokių kaip kino filmų, rentgeno fotojuostas ir fotojuostas. Galvanizavimo pramonė Elektronikos komponentai ir kitų amatų sidabruotas, bet taip pat daug veidrodžių ir termosas tulžies pūslės sidabro medžiaga. Sidabro cinko baterijos gamybai naudojama akumuliatorių pramonėje. Sidabro nitrato vaistas yra naudojamas kaip baktericidas ir ėsdinanti medžiaga. Kasdien chemijos pramonėje yra naudojamas dažų plaukų. Analizinė chemija yra naudojama nustatyti, chloro, bromo, jodo cianidas ir tiocianato.


Pora:Sidabro nanodalelių citotoksinių mechanizmas Kitas:Sidabro nitrato aplinkybes