Sidabro nitrato reikšmingo skirtumo

- Oct 25, 2017 -

In situ sidabro nanodalelės ir tempimo retinimo vilnos sintezė buvo atliktas su sąlyga, kad buvo pridėta jokių reductant. Šioje knygoje, vilnos pluoštų sulipimo daugiausia naudojami atkurti sidabro jonus į sidabro nanodalelės, sidabro nitrato ir susintetintas nanodalelių sąveika ir vilnos pluošto baltymų grandines gali atsirasti. Pagal hipotezę, kuri įrodyta ultravioletinių spindulių matomasis absorbcijos spektrai, sidabro nitrato kita galimybė, kad vilna baltymų molekulių grandinės yra crosslinked amino amino ant vilnos pluošto diazo grupę turintys reaguoti. Temperatūros trukmė leidžia visiškai augimą sidabro branduolio baltymų grandinės pakankamai sukurti daugiau skersiniams baltymo grandinės vilnos pluošto.

Mokslininkai atsitiktine tvarka suskirstyti į pacientams, sergantiems burnos opos į dvi grupes, eksperimentinės grupės pacientų buvo gydomi sidabro nitrato Kauteryzacja, sidabro nitrato ir kontrolinėje grupėje buvo gydomi placebu. Visos opos buvo gydomi koncentracija yra 10 % lidokaino lokaliai anestezijos likus 5 minutėms iki gydymo.

Tiriamojoje grupėje, sidabro nitrato tamponu buvo pateikiami opos paviršiuje, kol pažeidimas tapo baltas. Kontrolinėje grupėje, tuščia juosta dedama tuo pačiu metu kaip opos paviršių. Visi pacientai po gydymo, praskalauti burną vandeniu 5 minutes. Sidabro nitrato įrašyti laipsnis skausmas pirmą, trečią ir septintos dienos po operacijos, palyginti opa dydį, išmatuokite opa septintą dieną, sidabro nitrato ir laikas, reikalingas gydyti opa.

Rezultatai parodė, kad, nors vidutinio skausmo balai buvo panašus priešoperaciniu abiejose grupėse, tačiau buvo reikšmingo skirtumo tarp tiriamojoje grupėje ir kontrolinėje grupėje pirmą ir septintą skausmo vertinimo. Septintą dieną po operacijos, sidabro nitrato 60 % pacientų tiriamojoje grupėje buvo opų gijimo požiūriu, o tik 32 % kontrolinės grupės turėjo opų gijimo požiūriu; Vidutinis gijimo laikas eksperimentinė grupė opos buvo 2,7 dienos, gijimo laiką opos kontrolinėje grupėje vidurkis buvo 5,5 dienos.

Atlikus tyrimą nustatyta, kad sidabro nitrato deginimas aftinis opos yra saugios ir veiksmingos ir greitos gydymo, gali palengvinti skausmo opos, bet taip pat sutrumpina gijimo opos.


Pora:Sidabro nitrato bespalvis kristalai Kitas:Sidabro nanodalelių citotoksinių mechanizmas