Sidabro nitrato stiprinti ventiliacija

- Aug 08, 2017 -

Bespalvis, beskonis skaidrūs kristalai arba balti kristaliniai, kartaus skonio. Sidabro nitrato tankis: 4.35, lydymosi taškas 212 ° c, virimo taškas: 440 ℃. Vaizdų, veidrodžiai, sidabro nitratas, sidabruotas, paslėptas ir nenutrinamas rašalas, dažymo, porcelianas, dažymas, ofortas Dramblio Kaulo ir cheminės analizės

Svarbus reagentai, mediciniškai naudojamas kaip antivirusinių, sutraukiantis, sidabro nitrato naujagimių akių uždegimas prevencija ir veterinarinio gydymo žaizdos ir vietinio uždegimo.

Bandymų su gyvūnais gali sukelti hemolizinė anemija ir plaučių edema, pakartotinių mažų dozių sidabro injekcijos gali sukelti anemija, kaulų čiulpų hiperplazija, audinių organų atsiranda sidabro ramumas, sidabro nitrato ypač inkstų glomerulas po substrato sidabro ramus, gali sukelti sustorėjimas, filmas.

Trumpalaikis, per daug ant odos, gleivinės membrana turi stimuliuoti ir koroziniam poveikiui, sidabro nitrato kvėpavimo takų žala apraiška yra bronchitu, kvėpavimo takų gleivinės sidabro ramumas, sidabro ramumas pasirodo junginės pirma, klaidingai po Sidabro nitratas, sidabro nitrato virškinamojo trakto gleivinė turi korozinį poveikį.

Odos sidabro rami, bendras ranka, dilbio ir kitų dekoratyvinė dalis, rodo pilka ir rusvai juodos dėmės, kai kuriems žmonėms atsiranda kūno odos sidabro, sidabro nitratas Sidabro nitratas sidabro ramybės kaita yra dažnai ilgalaikis, ne taip lengva išnyks, sidabro nitrato, poveikį kvėpavimo sistemos gali sukelti chronišką bronchitą.

Sidabro nitratas yra stiprus oksidatorius su gaisro pavojų. Ugnis su vandeniu.

Koegzistuojančias su organinės medžiagos, kai šviesa yra juoda, sidabro nitrato, jei yra vandenilio sulfido, nesvarbu, ar yra užtemdyti šviesas. Gali būti išskaidyta į sidabro kaitinant.

Po to sidabro nitrato neteisingai įteiktas, sidabro nitrato greitai gali įkvėpti koncentruotos druskos vandeniu ir plauti skrandį su 2 % chloro natrio injekcijos, kad sidabro chlorido susidarymo nuosėdos ir kitas simptominis gydymas. Sidabro nitrato odos ir akių gleivinės iš sidabro, gali būti naudojamas natrio tiosulfatas ir geležies kalio cianido mišinys, sidabro nitrato Las odos arba akių junginės injekcijos vietos, ten yra tam tikras poveikis.

Kad būtų išvengta irimo sidabro nitrato, galima laikyti ruduose buteliuose ar konteineriuose šviesos apsaugotas, esant žemai temperatūrai, vėdinimo, kiek organinių ir lengvai oksiduotas medžiagos. Krovimo būdas: (II) klasės.

Sidabro nitrato priklauso stiprus oksidatorius, ėsdinančios medžiagos ir aplinkos taršą. Su kai kuriais organinės arba sieros, fosforo poveikis maišyti, smulkinti, įrodymai gali būti sudegintos arba sprogo; sidabro nitrato sukelia koroziją. Kai oda yra nudažyta sidabro nitrato tirpalo, juodos dėmės atsiranda, sidabro nitrato, dėl sidabro juoda baltymų susidarymą.

Sidabro nitratas yra tam tikrus toksiškumo, į organizmą su virškinimo trakto gamyba, sunkių korozijos, suaugusiųjų mirtina kiekis apie 10 gramų. Sidabro nitrato netinkamo gali sukelti stiprų pilvo skausmą, sidabro nitrato vėmimas, kraujo ir net virškinimo trakto perforacijos. gali sukelti odos ir akių nudegimų. Darbuotojams, kurie turėjo sąlytį su produktu ilgą laiką turės sisteminės sidabro kūno ligos. Sidabro nitrato apraiškos apima: platų odos pigmentacija, pilkos spalvos-mėlyna juoda arba šviesiai šiferio spalvos, akių pažeidimas sukelia sidabro akyse, sidabro nitrato kvėpavimo sidabro ramumas sukelia lėtinis bronchitas ir taip toliau.

Sandariai operacija, stiprinti ventiliacija. Veiklos vykdytojas turi dėvėti gumines pirštines ir apsauginius akinius vengti varvantis ant odos.

Laikyti vėsioje, vėdinamoje vietoje; Nuo ugnies ir šilumos. Išvengti šviesos. Sidabro nitrato temperatūra ne daugiau kaip 30 ° c, santykinis oro drėgnumas ne didesnis kaip 80 %. Sidabro nitrato pakuotės turi būti užrištas ar užsegtas ir ne drėgna. turi būti su lengva (gali) degalų, sumažinti agentas, šarminių klasės, alkoholiai, valgomieji cheminėms medžiagoms saugoti, išvengti mišraus saugojimo.


Pora:Sidabro nanodalelių aukšta veikla Kitas:Sidabro nitrato veikiantis naudojimas