Sidabrinė nitrato charakteristikos

- Nov 03, 2017 -

Sidabro nitratas yra cheminė medžiaga, daugiausia naudojama sidabro dengimui, veidrodžio formavimui, spausdinimui, farmacijos ir kitoms pramonės šakoms, sidabro nitratas turi vandenyje tirpstančias savybes, neturi spalvų, sidabro nitrato, didelio grynumo sidabro nitrato, kad šviesa būtų stabilesnė .

Jei chloridas, bromidas, jodidas ir kitos reakcijos sukels netirpios vandenyje, netirpsta azoto rūgštyje, sidabro chloridas (baltos nuosėdos), sidabro nitrato sidabro bromidas (šviesiai geltonos nuosėdos), sidabro jodidas (geltonos nuosėdos) ir tt. Jis dažnai naudojamas chlorido jonams tikrinti;

Tirpsta eteryje ir glicerolyje, šiek tiek tirpsta etanolyje, beveik netirpsta koncentruotoje azoto rūgštyje. Vandeninis tirpalas buvo silpnai rūgštus. Sidabro nitrato tirpale yra daug sidabro jonų, taigi oksidacija yra stipri ir tam tikra korozija, medicininė granuliacijos audinio išplėtimui, sidabro nitrato praskiestas tirpalas akių infekcijų fungicidui. Po tirpimo šviesiai gelsvo skysčio, po kietėjimo vis dar balta.

Sidabro nitratas, jei organinės medžiagos pilka juoda, skaidymas sidabro. Grynas sidabro nitratas yra stabilus šviesai, tačiau dėl bendros produkto grynumo nepakanka, jo vandeninis tirpalas ir kieta medžiaga dažnai yra laikomi rudų reagentų buteliuose. Sidabro nitratas pašildomas iki 440 ° C, suskaidomas į sidabrą, azotą, deguonį ir azoto dioksidą. Vandeninis tirpalas ir etanolio tirpalas buvo neutralus iki lakmuso ir pH buvo apie 6. Virimo temperatūra 444 ° C (skilimas). Yra oksidacija. Esant organinei medžiagai, sieros nitratas matosi, kad šviesa tampa pilka ar pilkšvi juoda. Sidabro nitratas reaguoja su reagentų serija nusodinimo ar koordinavimo (žr. Koordinavimo junginiai). Pavyzdžiui, naudojant vandenilio sulfido reakciją susidaro juodojo sidabro sulfido Ag2S nusėdimas; su kalio chromato reakcija susidaro raudonai rudos, sidabrinės chromatinės Ag2CrO4 nuosėdos; su natrio vandenilio fosfato reakcija susidaro geltonos sidabro fosfato Ag3PO4 nusėdimas; reakcija su halogeno jonais, susidaro sidabro halogenido AgX nuosėdos. Tačiau kartu su šarminiu, sidabro nitrato vaidmeniu susidaro rudos juodos sidabro oksido Ag2O nusėdimas; su oksalato jonais, kad susidarytų baltos sidabro oksalato Ag2C2O4 nuosėdos. Sidabro nitratas su NH3, CN-, SCN ir kitomis reakcijomis formuoja įvairius koordinavimo jonus.

Analitinė cheminė medžiaga chloridų jonams nusodinti, sidabro nitrato darbo standartas natrio chlorido tirpalo kalibravimui. Neorganinė pramonė kitų sidabro druskų gamybai. Elektronikos pramonė naudojama laidžių klijų, sidabro nitratų naujų dujų valytuvų, A8x molekulinių sietų, sidabruotų ir pirštinių su pirštinėmis gamybai. Fotografijos pramonė, skirta plėvelės, rentgeno plėvelės ir fotografijos juostų bei kitų fotografinių medžiagų gamybai. Galvanizavimo pramonė naudojama sidabruojant elektroninius komponentus ir kitus amatus, taip pat naudojama kaip sidabruotos medžiagos veidrodžiams ir termosiams. Akumuliatorių pramonė naudojama sidabro cinko baterijoms gaminti. Medicina, naudojama kaip fungicidas, sidabro nitrato korozijos agentas. Japonijos chemijos pramonė plaukams dažyti ir pan. Analitinė chemija naudojama chloro, bromo, jodo cianido ir tiocianato nustatymui.

Dėl ne cianido sidabro, pavyzdžiui, sidabro tio sieros rūgšties, sidabro apvalkalo sidabro, sidabro imido disulfido sidabro, sidabro sulfosalio rūgšties sidabro ir kitos pagrindinės druskos. Ar yra sidabro jonų šaltinis. Sidabro nitratų kiekis sidabro dengimo tirpalo laidumui, sidabro nitrato dispersijai ir kritulių kiekiui turi tam tikrą poveikį. Bendra dozė yra 25-50 g / l. Vandeninis sidabro nitrato tirpalas gali būti sumažintas organinių redukuojančių aldehidų ir cukraus. Taigi tai yra aldehidų ir cukrų bandymo reagentas. Taip pat naudojamas chlorido jonams nustatyti, mangano katalizatoriaus nustatymui, galvanizavimui, fotografavimui, porcelianiniam dažymui.


Pora:Neorganinių junginių keturių kategorijų Kitas:Sidabro nanodalelių programos