Sidabro nitratas - žala žmogaus organizmui

- Oct 24, 2017-

Sidabro nitratas yra bespalvis kristalas, tirpsta vandenyje. Grynas sidabro nitratas yra stabilus šviesai, tačiau dėl bendros produkto grynumo nepakanka, jo vandeninis tirpalas ir kieta medžiaga dažnai yra laikomi rudo reagento butelyje. Fotografinei emulsijai, sidabrui, veidrodžiui, spausdinimui, vaistams, plaukams dažyti, bandymo chloridui, bromidui ir jodui ir kt., Taip pat naudojama elektronikos pramonėje.

Analitinė cheminė medžiaga chloridų jonams nusodinti, sidabro nitrato darbo standartas natrio chlorido tirpalo kalibravimui. Neorganinė pramonė kitų sidabro druskų gamybai. Elektronikos pramonė naudojama laidžiųjų klijų, naujų dujų valytuvų, A8x molekulinių sietų, sidabruotų ir pirštinių su pirštinėmis gamybai. Fotografijos pramonė, skirta plėvelės, rentgeno plėvelės ir fotografijos juostų bei kitų fotografinių medžiagų gamybai. Galvanizavimo pramonė naudojama sidabruojant elektroninius komponentus ir kitus amatus, taip pat naudojama kaip sidabruotos medžiagos veidrodžiams ir termosiams. Akumuliatorių pramonė naudojama sidabro cinko baterijoms gaminti. Medicina naudojama kaip fungicidas, korozijos agentas. Japonijos chemijos pramonė plaukams dažyti ir pan. Analitinė chemija naudojama chloro, bromo, jodo cianido ir tiocianato nustatymui.

Dėl ne cianido sidabro, pavyzdžiui, sidabro tio sieros rūgšties, sidabro apvalkalo sidabro, sidabro imido disulfido sidabro, sidabro sulfosalio rūgšties sidabro ir kitos pagrindinės druskos. Ar yra sidabro jonų šaltinis. Sidabro nitratų kiekis sidabro dangų tirpalo laidumo, dispersijos ir kritulių kiekyje turi tam tikrą poveikį. Bendroji dozė yra 25-50 g / l.

Vandeninis sidabro nitrato tirpalas gali būti sumažintas organinių redukuojančių aldehidų ir cukrų. Taigi tai yra aldehidų ir cukrų bandymo reagentas. Taip pat naudojamas chlorido jonams nustatyti, mangano katalizatoriaus nustatymui, galvanizavimui, fotografavimui, porcelianiniam dažymui.

Kokie yra sidabro nitrato pavojai žmogaus organizmui?

Dažniausiai sidabro jonai yra sunkieji metalai, jie bus apsinuodiję, rankose bus balti, daugiausia sunkieji metalai, kuriuos sukelia baltymų denatūracija.

Sidabro nitratas yra bespalvis kristalas, tirpsta vandenyje. Grynas sidabro nitratas yra stabilus šviesai, tačiau dėl bendros produkto grynumo nepakanka, jo vandeninis tirpalas ir kieta medžiaga dažnai yra laikomi rudo reagento butelyje. Fotografinei emulsijai, sidabrui, veidrodžiui, spausdinimui, vaistams, plaukams dažyti, bandymo chloridui, bromidui ir jodui ir kt., Taip pat naudojama elektronikos pramonėje.

Sidabro nitratas, jei organinės medžiagos pilka juoda, skaidymas sidabro. Grynas sidabro nitratas yra stabilus šviesai, tačiau dėl bendros produkto grynumo nepakanka, jo vandeninis tirpalas ir kieta medžiaga dažnai yra laikomi rudo reagento butelyje. Sidabro nitratas pašildomas iki 440 ° C, suskaidomas į sidabrą, azotą, deguonį ir azoto dioksidą. Netirta neutralizuota eliksyro reakcija su vandeniniu tirpalu ir etanolio tirpalu, sidabro nitratas su reagentų nuosėdų reakcijos ar koordinavimo reakcijos serija. Pavyzdžiui, naudojant vandenilio sulfido reakciją susidaro juodojo sidabro sulfido Ag2S nusėdimas; su kalio chromato reakcija susidaro raudonai rudos, sidabrinės chromatinės Ag2CrO4 nuosėdos; su natrio vandenilio fosfato reakcija susidaro geltonos sidabro fosfato Ag3PO4 nusėdimas; reakcija su halogeno jonais, susidaro sidabro halogenido AgX nuosėdos. Tačiau taip pat su šarmų funkcija susidaro rudos juodos sidabro oksido Ag2O nusėdimas; su oksalato jonais, kad susidarytų baltos sidabro oksalato Ag2C2O4 nuosėdos. Sidabro nitratas gali reaguoti su NH3, CN-, SCN ir tt, kad susidarytų įvairūs koordinavimo jonai.

naudoti:

Analitinė cheminė medžiaga chloridų jonams nusodinti, sidabro nitrato darbo standartas natrio chlorido tirpalo kalibravimui. Neorganinė pramonė kitų sidabro druskų gamybai. Elektronikos pramonė naudojama laidžiųjų klijų, naujų dujų valytuvų, A8x molekulinių sietų, sidabruotų ir pirštinių su pirštinėmis gamybai. Fotografijos pramonė, skirta plėvelės, rentgeno plėvelės ir fotografijos juostų bei kitų fotografinių medžiagų gamybai. Galvanizavimo pramonė naudojama sidabruojant elektroninius komponentus ir kitus amatus, taip pat naudojama kaip sidabruotos medžiagos veidrodžiams ir termosiams.


Pora:"Global Sintering Conductive Silver Paste Market 2018" - "DuPont", "TOYO INK", "Nordson Corporation", "Henkel", "Nippon Kokuen Group" Kitas:Neorganinių junginių keturių kategorijų