Studentai Parodykite savo gamtos mokslų įgūdžius

- Mar 24, 2017 -

Great Falls kolegija MSU buvo supakuotas antradienio rytą kaip Montana Regionas II Mokslas ir inžinerija mugė prasidėjo.

Studentai klasių nuo šešių iki 12 nuo ledyno, Toole, Liberty, Teton, Pondera Cascade ir Judita baseinų apskričių supakuoti mokyklos koridorius su savo projekto lentos ir prototipų. atstovavo aštuoniolika mokyklų ir keletas namų mokiniai.

Daugiau nei 150 teisėjai klajojo kolegiją, quizu 308 MIDDLE SCHOOL studentų ir 44 aukštųjų mokyklų studentų iš hipotezė sudarymo ir viskas tarp.

Centreville septintojo rūšiuotojas Cade Hutchins išdidžiai parodė savo tornado vamzdžiai, nepaisant to, kad jo hipotezė, kad karšto vandens būtų keliauti per tornadas greičiau nei šaltame vandenyje pasirodė esąs neteisingas.

"Maniau, kad nuo karšto molekulės juda greičiau į vandenį, kad būtų greičiau," sakė Cade. "Aš išvada, kad šaltos molekulės buvo daugiau sandariai supakuoti, todėl vanduo buvo tankesni ir ji įleistas. Tai kaip karšto ir šalto oro ar vandenyno srovių ".

Cade paruošta jo projektas su dviem 32-uncija soda butelių ir raudona, plastiko butelio jungtį.

Cade naudojamas MacGyvering medžiagas kartu iš savo patirties su CENTERVILLE anketa NASA projekto. Jis padeda sukurti skafandru, kad gali atlaikyti kosminės erdvės vakuumui.

"Manau, kad kai aš užaugti, noriu būti inžinierius."

B9326689574Z.1_20170314201824_000_GHVHNURQT.1-0.jpg

Leanne Frost direktorius bendrojo lavinimo, verslo, technologijų ir perdavimo skyriaus bent Great Falls College MSU, sakė šio renginio tikslas yra gauti sritis studentams susijaudinęs apie mokslo ir inžinerijos srityse.

"Tai puiki galimybė studentams įvairaus amžiaus parodyti savo entuziazmą mokslo" Šaltis sakė.

Laiptais į viršų, Simms Junior Avery Harris stovėjo priešais savo faneros projekto valdybos iliustruojantis, kad geriausias būdas valyti medicininę įrangą pacientams, sergantiems cistine fibroze. Avery artinosi projektą su sentimentaliu areštas.

Avery senelis rėmėsi medicinos įranga, bet dažnai valyti jį tik skalauti jį ir paliekant jį. Avery įsivaizduoti šis metodas buvo neveiksmingos ne staving išjungti bakterijų augimą.

Avery pradėjo dirbti kolegijoje su gydytoju, kurios dukra turi cistine fibroze. Ji buvo pristatyta iššūkis: ji galėjo padaryti išvadą, kas valymo metodas yra efektyviausias pacientams priklausomos nuo medicininės įrangos?

Avery naudojami trijų skirtingų tipų bakterijų jos eksperimentas: E. coli, Staph ir Pseudomonas aeruginosa. "Aš, nors verdant jis būtų efektyviausias," sakė ji. "Paaiškėjo, kad būtų tiesa, bet dauguma medicininė įranga yra pagamintas iš plastiko ir gali būti virti tik penkias minutes, kol ji pradeda tirpti".

Ji taip pat eksperimentavo su aukso ir sidabro nanodalelių pamatyti, jei jie būtų išvengta augimą. Ji padarė išvadą, kad ji dirba su kai kuriais iš bakterijų, tačiau nesustabdė juos visus.

Daugelis studentų įdėti kaip daug laiko į pristato savo projektus, kaip jie atlieka eksperimentus. Skydai visų formų, dydžių ir spalvų iliustruoti savo metodus ir išvadas su tekstu, nuotraukomis ir diagramas.

Amanda Nix, 7-12 mokslas mokytoja Sunburst, sakė ši patirtis yra labai svarbūs studentams.

"Tai yra tarpdalykinių," sakė Niktė. "Jie raštu, mokslinius tyrimus, pristatyti ir mokytis naujų kompiuterinių programų mokslui."

Sunburst studentai per mokslo metu dirbo savo projektus beveik išimtinai siekiant užtikrinti kiekvienas studentas turėjo tą patį lygį laiko ir susipažinti su visa savo eksperimentus.

B9326689574Z.1_20170314201824_000_G8VHNUROH.1-0.jpg

"Tai viskas padaryta ne mokykloje, todėl jie gali palaikyti vienas kitą ir turi mokytojus ten," sakė Niktė. "Tai lygiai vienodas sąlygas visiems studentams, kurie gali neturėti paramos namuose."

Visi mokslo tikrosios prekių buvo teikiamos Sunburst studentams vietiniu rėmėjas.

Aukštos mokyklos dalis mokslo mugė yra sankcionuotas Tarptautinės "Intel" mokslo ir inžinerijos mugės. Į viršų projektai iš aukštųjų mokyklų klasėse turės teisę dalyvauti nacionalinėje ISEF renginyje Los Andžele gegužės mėnesį.

Apdovanojimus įteikė meras Bob Kelly.

Mokslas mugė tęsia ketvirtadienį, kovo 16, už elementarių studentams. Ji prasidės 8:30 val ir tęsis iki 2 val Great Falls kolegija MSU STEM Klubas džiugins klausytojus su keletą mokslo eksperimentų, 11:15 Tada apdovanojimų ceremonija prasideda 1 val
Pora:Cambrios paspartinti Sidabrinė Nanowire Priėmimas Visame pasaulyje įkurtos CAM Kinijoje Kitas:Naudojant rašalinį spausdinimą sukurti protingas lankstus hibridinių grandynų