Paauglių išrado išsimaudyti, kad saugo bakterijų toli

- Mar 23, 2017 -

860_main_Jessica-Tian-chemicals.png

Vašingtonas, Kolumbijos apygarda — Mūsų gyvenime yra sprogus su bakterijų. Klaidų, viduje mūsų kūno, mūsų oda ir daugumai paviršių mes liesti. Tai nebūtinai yrablogas dalykas. Tačiau kai kuriose vietose turi būti bakterijos-laisvai, pvz., tvarsčiai žaizdas arba maisto produktų pakavimui. Jessica Tian, 17, turi sugalvoti būdą, kaip išlaikyti bakterijų. Ji sukurta gemalo popierius dunking jiems specialių cheminių vonias.

Vyresnysis Del Norte vidurinę mokyklą, San Diego, Kalifornija, pademonstravo savo metodas,Regeneron mokslo talentų paieškos. Mokslo konkursas vykdomas pagalVisuomenės mokslas andamp; Visuomenei. Tai autorius Regeneron, įmonė, kuri projektuoja ir tampa vaistų. Renginyje dalyvauja aukštųjų mokyklų studentams kasmet savo gamtos mokslų projektais pasidalinti su visuomene. 40 finalininkai alsocompete už pinigus apdovanojimus, iš viso beveik $2 mln. (Visuomenės, mokslo andamp; taip pat skelbia visuomeneiMokslo Naujienos, studentamsir šiame dienoraštyje.)

Jessica chemijos pirtis buvo sukurtas palikti gemalo žudymo dangaceliuliozės. Išorinės sienelės augalų ląstelių sudėtyje yra celiuliozės. Bet thatand #39; s ne visi. "Celiuliozės yra universalus," Jessica paaiškina. "Tai yra mūsų drabužių, maisto pakuotės, beveik kiekvieną aspektą mūsų kasdieniame gyvenime."

Kiekvieno celiuliozės molekulės yra ilgas chainbuilt iš angliavandenių. Šie tinklai obligacijų lengvai su vandeniu. Tai geras; padeda popieriniai rankšluosčiai įsiurbti išsiliejimo. Bet tai taip pat, kodėl šlapias celiuliozė yra puikus namų bakterijų. Ir kai kurie iš šių bakterijų gali kelti grėsmę sveikatai. Tai ypač aktualu, kai jie auga ant tvarsčiu arba maisto pakuotės. Mokslininkai bando išrasti antimikrobinių dangos sustabdyti bakterijoms prilipti prie celiuliozės. Tačiau Jessica pažymi, "dauguma metodų reikia šilumos ir slėgio. "Ir kai kurie sukelti oro tarša."

"Aš norėjau sukurti metodą, kuris gali [pridėti] antibakterinių savybių celiuliozės paprastas būdas," paauglių sako. Ji norėjo būti nebrangu. Jis taip pat turėjo būti lengva taikyti didelio masto ir kelia nedidelę riziką aplinkai.

Išsiaiškinti, kaip tai padaryti, Jessica keliavo visoje šalyje praleisti vasarą Benjamin Hsaio laboratorijoje. Jis yra chemikas Stony Brook universiteto Niujorke. Vidurinės mokyklos jaunių Simons vasaros mokslinių tyrimų programa susijusios Jessica su Hsaio. "Tai buvo pirmą kartą aš turiu dirbti laboratorijoje," sako ji. "Man labai patiko visa atmosfera."

Paauglių dirbo pridėti titano dioksido ir sidabro nanodalelės celiuliozės popieriaus. Titano dioksidas yra balto pigmento. Veikiamas ultravioletinių spindulių neigiamo krūvio elektronai jame gali tapti susijaudinęs. Titano oksidas tada skaido vandenį. Tai sukelia laisvųjų radikalų. Jie apgyvendinti molekules, kurios gali pulti ir žudyti bakterijos ląstelės.

Paprastai, Jessica sako, titano dioksido reikalauja daug energijos, kad aktyvuoti savo gemalo žudymo meistriškumą. Ji manė, ji pamatė būdą, kaip sumažinti energijos, kurios reikia, nors: pridėti sidabro nanodalelės. Tai yra dalelytės sidabro, kad tik billionths metro skersmens. Jie mažina energijos, sužadinti elektronai, titano dioksidas. Pridedant sudedamoji dalis, taip vadinama "dopingas". Dopingą vartojusių sidabro turėtų leisti titano dioksido žudyti bakterijos, naudojant tik saulės šviesa, Jessica hipotezę.

Laboratorijoje, Jessica sukurta akoloidų(KOLL oid) tirpalas. Mažų dalelių titano dioksido ir sidabro nanodalelės buvo gana vienodai paskirstytos per visą skystį. Ji sukūrė tris versijas. Kiekvienas turėjo differentamounts titano dioksido ir sidabro. Tada paauglių artimųjų celiuliozės dokumentus į vieną, kad solutionsand juos džiovinti orkaitėje. Kiti raštai buvo taikoma titano dioksido vien arba nieko ne visi. Jie ėjokontrolės priemonės.

Kai dokumentai buvo sausa, Jessica artimųjų jiems tirpaluose bakterijų. Tada ji rubbed dokumentus į lab plokštelės su agaru — gelį, kuriame yra maistinių medžiagų, reikalingų bakterijoms augti. Po 24 valandų, ji patikrino plokštelės.

Titano dioksido ir sidabro koloidų nužudė 99 proc. bakterijų, palyginti su negydytų celiuliozės. Titano dioksidas vien danga taip pat nepadėjo.

"Žinojau, kad sidabras ir titano dioksidas gali dirbti kartu", – sako Jessica. Ten buvo daug mokslinių tyrimų apie sidabro ir titano dioksidas, ji pažymi, andquot; bet ne per daug apie juos abu kartu [Įjungta] celiuliozės."

Geriausia dalis, Jessica sako, yra, kad jos gydymas nekelia grėsmės aplinkai. Kiti būdai reikia aukštos temperatūros ar spaudimo sukurti gemalo žudymo danga. Viską reikia Jessica buvo lėtai panirti chemijos vonioje. Paprasta, pigi danga andquot; galėtų būti taikomas drabužiai, todėl jis gali turėti antibakterinių savybių,"sako ji. "Manau, kad jį būtų galima taikyti net ir besivystančiose šalyse."

Šiuo metu ji tik pritaikė savo mišinį į mažas bitai celiuliozės popieriaus. Bet jei kritimo tinka drabužių, neuždenkite jų bintais arba popieriaus, ji gali padėti išlaikyti juos germfree, kai jie turi būti.

Žodžių galia

(Norėdami gauti daugiau informacijos apie maitinimo žodžius, spustelėkitečia)

aktyvinti(Biologija) Norėdami įjungti, kaip ir geno arba cheminės reakcijos.

AgarasDrebučių pavidalo medžiagos, pagaminti iš tam tikrų jūros dumblių, naudojamas kaip medžiaga (ir maisto šaltinis), kurioje auga bakterijos.

antibakterinisVaistinė, kurie linkę sunaikinti arba apriboti augimo ar bakterijų dauginimasis.

Antimikrobinę medžiagą duodantis asmuoDėl medžiagos, naudojamos naikinti ar slopinti mikroorganizmų augimą. Tai apima natūraliai išgaunamų cheminių medžiagų, pvz., daugelis antibiotikų vaistų. Ji taip pat apima sintetinio chemijos produktų, pvz., Triklozanas ir triklokarbano.

ląsteliųMažiausias struktūrinis ir funkcinis vienetas, organizmo. Paprastai per maža, kad pamatyti ir plika akimi, jis susideda iš vandeningas skystis, apsupta membraną arba sienos. Priklausomai nuo jų dydžio, gyvūnų iš bet kur nuo tūkstančių iki trilijonai ląstelių. Kai kurie organizmai, pavyzdžiui, mielių, pelėsių, bakterijų ir kai kurių dumblių, yra sudaryti iš tik vieną langelį.

celiuliozėsPluošto tipas, randama augalų ląstelių sienelės. Ji yra sudaryta iš gliukozės molekulių grandinės.

cheminės medžiagosMedžiaga sudaryta iš dviejų ar daugiau atomų, vienijančių (obligacijų) nustatytą proporciją ir struktūros. Pavyzdžiui, vanduo yra cheminė medžiaga, išmokant dviejų vandenilio atomų obligacijų vienas deguonies atomas. Jo cheminė formulė yra H2O. cheminės medžiagos taip pat gali būti būdvardį apibūdinti yra įvairių skirtingų junginių reakcijų medžiagų ypatybes.

koloidųMedžiaga, kurioje mažų dalelių kurios išplito po visą didesnis tūris, kitos medžiagos. Koloidai įvairiai. Koloidų yra dūmo oro. Taigi, yra rūko. Pienas yra koloidas, su maža globs pieno riebalų sustabdyti visą skystį. Plakta grietinėlė koloidų yra per daug. Koloidai paprastai nėra atskiras į jų atskirų komponentų per tam tikrą laiką.

kontrolėsKaip tyrimo dalį tais atvejais, kai nėra kaita nuo normalių. Kontrolė yra būtina mokslinių eksperimentų. Tai rodo, kad bet koks naujas poveikis greičiausiai dėl tik testas, kuris pakeitė mokslo dalis. Pavyzdžiui, jei mokslininkai buvo išbandyti įvairių rūšių trąšomis sode, būdami vieną skyrių, jai išlikti netręštais, kaip kontrolę. Jo plotas turėtų parodyti, kaip augalai šiame sode auga įprastomis sąlygomis. Ir tai suteikia mokslininkams kažkas, dėl kurių jie gali palyginti naujų eksperimentinių duomenų.

Dopingas (medžiagoje) Apgalvoto įdedant kažką į kristalinės puslaidininkių ar kitos medžiagos.

aplinkaVisi dalykai, kurie egzistuoja aplink kai organizmas ar kai deviceand sąlyga, suma tuos dalykus sukurti organizmo ar įrenginį. Aplinkoje gali reikšti oras ir ekosistemos, kurioje gyvena kai kurių gyvūnų, arba, galbūt, temperatūra, drėgmė ir paskirties vietą, kai kurie elektronikos sistemos arba produkto sudedamosios. \

laisvųjų radikalų Įkrautos molekulės (paprastai labai reaktyvus ir trumpalaikis) turintis vieną ar daugiau išorinio neporinių elektronų. Bus bandoma pavogti elektronų, kad pati visai dar kartą per procesas vadinamas oksidacija.

gelisŽąsis arba klampi medžiaga, kuri gali tekėti kaip tirštas skystis.

gemaloBet vienas vienaląsčių mikroorganizmų, bakterijų, grybelių rūšių ar viruso dalelių. Kai kurie mikroorganizmai sukelia ligas. Kiti gali skatinti sveikatą-aukštesniaisiais organizmais, įskaitant ir paukščių ir žinduolių. Dauguma bakterijų, poveikio sveikatai vis dėlto lieka nežinomi.

vidurinės mokyklosVietos skalių devyni per 12 JAV sistemoje privalomas visuomenės švietimas. Aukštųjų mokyklų absolventai gali kreiptis į kolegijas, be to, pažangios švietimo.

hipotezė (v.hipotezę) Siūloma paaiškinimas dėl reiškinys. Mokslo hipotezė yra idėja, kad turi būti kruopščiai patikrintas, kol ji yra priimtina ar atmestina.

skystisTai medžiaga, kuri teka laisvai, tačiau išlaiko pastovaus tūrio, kaip vanduo ar aliejus.

molekulėYra elektriškai neutralių atomų grupė, kuri atstovauja ir mažiausias galimas cheminis junginys. Molekulės gali būti pagamintas iš vieno rūšių atomų arba skirtingų rūšių. Pavyzdžiui, ore deguonies yra iš du deguonies atomai (O2), bet vanduo yra iš dviejų vandenilio atomų ir vieno deguonies atomo (H2O).

nanodaleliųMažų dalelių su matmenimis matuojamas billionths metro.

daleliųMinutę suma kažką.

pigmentasMedžiagos, kaip natūralių dažiklių odos, kad pakeisti šviesos atsispindi nuo objekto arba perduodami per jį. Bendras pigmento spalva paprastai priklauso nuo to, kurioje ilgiai yra matomos šviesos, sugeria ir kokios tai atspindi. Pavyzdžiui, raudonasis pigmentas yra linkęs labai gerai atspindi raudonos bangos ilgio šviesos ir paprastai sugeria kitų spalvų. Pigmentas taip pat yra chemikalų, kurie gamintojai naudoja spalvos atspalvis dažų terminas.

slėgisJėga, užnešama ant odos paviršiaus, išmatuota jėga ploto vienetui.

Mokslo talentų paieškosKasmetiniame konkurse, sukūrė ir valdo visuomenės mokslo andamp; Public.Since 2016 yra beensponsored Regeneron Pharmaceuticals. Prasidėjo 1950 m., šis renginys duoda 40 mokslinių tyrimų srities aukštosios mokyklos senjorams į Vašingtonas, Kolumbijos apygarda, pademonstruoti savo mokslinių tyrimų viešai ir varžytis dėl apdovanojimų.

visuomenėsIntegruotos grupės žmonių ar gyvūnų, kurie paprastai bendradarbiauja ir vienas kito paramai dėl didesnio gėrio juos visus.

tirpalasSkystis, kuriame, buvo nutrauktas vienos į kitą.

SaulėŽvaigždės ne žemės centrą saulės sistema. Ji yra vidutinio dydžio žvaigždė apie 26000 šviesmečių nuo paukščių tako Galaktikos centrą. Saulė yra taip pat kai kurie kiti sunlike žvaigždė terminas.

titano dioksidasBalta, unreactive, kieta medžiaga, kuri natūraliai kaip mineralas ir yra plačiai naudojamas kaip baltas pigmentas.

Ultravioletinėje šviesojeElektromagnetinės spinduliuotės su iš 10 nanometrų bangos iki 380 nanometrų tipas. Bangos yra trumpesnis nei thoseof matomų šviesa, bet daugiau kaip rentgeno spinduliai.

bangaSutrikimas arba pokytis, kuris keliauja per erdvę ir medžiagos reguliariai, švytuoklinis mados.


Pora:Naudojant rašalinį spausdinimą sukurti protingas lankstus hibridinių grandynų Kitas:Spausdinti Elektronika: RFID jutiklis platforma ir lankstus Funkciniai filmai automatizuotu tvarkymu