Laidžių Rašalai ir įklijuokite verslas: viskas keičiasi

- Feb 20, 2017 -

Viskas keičiasi, laidžių rašalų ir įklijuokite busines s. IDTechEx E stimates kad jis laidžių dažų ir pastos rinka pasieks beveik 1,7 mlrd $ 2026 veikusiomis metalų kainų. Mikro dydžio sidabro laidžios pastos bus dominuoti rinkoje, kontroliuoti beveik visą rinką 2016 m.
 
Sidabro nanodalelės bus, tačiau tampa vis labiau konkurencinga, ieškant naudoti kaip intervalas atsiranda aplikacijų sektorius tapti $ 80.000.000 rinka 2026 Vario išliks palyginti nesubrendęs technologija, bet bus pasiekti ribotą sėkmę kaip naujų kietinimo sistemos įrengiamos atidaryti nuo durų iki vario rašalo pardavimus.
 
Saulės skydelio pramonė bus 1.5K tona rinka 2016 m screenprinted šaudymo tipo laidžių pastos. Tuo pastos lygio, nauja grupė tiekėjų netrukus ateis dominuoti šį verslą, tuo miltelių lygio, vartotojai bus priversti per įvairesnio tiekėjų bazę.
 
Jutiklinis ekranas kraštas elektrodų rinkoje tęs nuosmukį. Linewidth-per-tarpai (l / s) sumažėjo iki 20/20, stūmimas šilkografiją su standartiniais PTFs už jos ribų ir atveria duris į photocurable pastos. Ofortas pagrindu metodai bus rasti papildomų galimybių, Bezel yra labiau susiaurinta, o standartiniai PTFs bus išlaikyti tam tikrą dalį į pigių pabaigoje rinkoje.
 
Jutikliai, pavyzdžiui, automobilių užėmimo jutikliai, spausdintų piezoresistive davikliai ir kai kurių gliukozės jutikliai versijų liks didelę rinkos nišą laidžių pastos, taip pat kaip automobilių sektorius su savo mišrios grupės stovinčio tradicinis ir sparčiai augančias besivystančias programas. HF ir UHF RFID antenos rinkos augs, bet bus matyti santykinė rinkos dalis rašalo tipų transformuoti per ateinantį dešimtmetį.
 
3D antenos pagamintas naudojant aerozolių spausdinimą toliau įgauna pagreitį. Šis požiūris varžysis galvos dėl su MID (lietinių tinklų sujungimo prietaisų) metodus ir taps gerokai žaidėjas buitinės elektronikos rinkoje. Metal Mesh kaip ITO alternatyva leis lėtai veržtis nepaisant kol konsolidavimo laikotarpiu TCF pramonėje, kurti paklausą sidabro nanodalelių, naudojamas užpildyti arba spausdinant smulkias raukšleles.
 
Naujos rinkos atsiras ir kurti naujas naudingumo reikalavimus. In-pelėsių elektronika reikalaus dažais, gali išsitempti ir išgyventi šiluminio / liejimo procesą. Elektroniniai tekstilė reikės dažai, kurie iš tikrųjų tampus ir atlaikyti pakartotinai plaunant ciklų. 3D spausdintos elektronika ir stalinių PCB spausdintuvai reikės didelio laidumo ir žemoje temperatūroje dažai atidaryti dideles naujų prototipų galimybes 3D spausdintuvų ir grandinės dizainerių. Visos šios rinkos yra pasiruošęs greito augimo sąlyga technologijų naujovėmis gali patenkinti rinkos trauką.
 
Atkreipkite dėmesį, kad rašalo pardavimo kainos sumažėjo dėl to, kad į žaliavas metalo kainos nuosmukį, bet ir spaudžiami maržas, todėl mūsų pajamų prognozes sumažėjimas.
 
" Laidus Rašalo rinkų 2017-2027: prognozės, technologijų, žaidėjai :" DTechEx naujausią ataskaitą apie laidus rašalo ir įklijuokite rinkoje, suteikia išsamų vaizdą apie laidžių dažų ir pastos rinkos, nurodydama išsamias 10 metų rinkos prognozes segmentuoti taikant ir medžiagos rūšį, taip pat išsamią analizę bent 17 esamų ir naujų taikomuosiuose sektoriuose.


IDTechEx vadovus strateginius verslo sprendimus per savo mokslinių tyrimų bei renginių paslaugas, padėti jums pelno iš naujomis technologijomis. IDTechEx teikia nepriklausomus mokslinius tyrimus, verslo analitikos ir konsultacijas įmonėms visoje vertės grandinėje remiantis pagrindinių mokslinių tyrimų veiklos ir metodikų, teikiančių duomenis pagal verslo lyderių, strategų ir kuriamų technologijų skautų prašoma padėti savo verslo sprendimus. Suinteresuoti žmonės gali sužinoti daugiau www.IDTechEx.com, ir aptarti savo poreikius, galite susisiekti IDTechEx ne research@IDTechEx.com.
 

Pora:Elektrochemiškai Parengė Sidabrinė Nanoflakes Ir Nanowires Kitas:TMDC Nanoflakes Modelių naujo tipo fotosintezės saulės elementų