Naudojant Rašalo su sidabro nanodalelių Pasiūlymai pajėgumą New standžių ir lanksčių Hybrid Circuitry

- Mar 20, 2017-

Šiandien elektronika yra du pagrindiniai požiūriai į statybos grandines: per griežta (silicio plokštės) ir nauja, labiau patrauklūs, lankstus vienas pagrįstas popieriaus ir polimerinių substratų, kurie gali būti sujungti su 3-D spausdinimo. Iki šiol, lustai naudojami pasiekti patikimą ir aukštos elektros našumą, reikalingą sudėtingų specializuotų funkcijų. Tačiau didesnis sudėtingumas sistemų, tokių kaip kompiuterių ar mobiliųjų telefonų, lustai turi būti surištos kartu. Iš Ispanijos mokslininkai iš Barselonos universiteto komanda parodė naują klijavimo technika tokių žetonų, vadinamas SMD arba paviršinio montavimo įtaisai, kuri naudoja rašalinį spausdintuvą su rašalu, kuris apima sidabro nanodalelėmis.Technika, aprašyti šią savaitę Taikomosios fizikos leidinyje, nuo AIP Leidyba, buvo sukurtas kaip atsakas į gamybinio būtinumo dėl greitas, patikimas ir paprastas gamybos procese, ir akis mažinant poveikį aplinkai standartinių gamybos procesų. Nanodalelės sidabro rašaliniams rašalu buvo pasirinktas dėl savo pramonės prieinamumą. Sidabras lengvai atgaminti kaip nanodalelių į stabilią rašalu, kad gali būti lengvai, sukepintiems. Nors sidabras nėra pigus, AM ount buvo naudojamas tiek nedaug, kad išlaidos buvo laikomi mažai.

Dėl mokslinių tyrimų komanda iššūkis buvo "daryti viską, kas su ta pačia įranga", pagal Javier Arrese, susijusios su mokslinių tyrimų komandos narys, pagerinti arba patvirtinti standartinės gamybos našumą naudojant Jet spausdinimo technologija schema ir klijuojant lustai.

"Mes sukūrėme keletą elektronikos grandines su rašalinį spausdinimą ir daug kartų mums teko įterpti SMD mikroschema tikslams pasiekti", sakė Arrese. "Mūsų požiūris buvo naudoti tą patį mašina klijavimui, kad buvo naudojamas spausdintinėje plokštėje."

Didžiausias iššūkis buvo gauti dideles elektros kontaktinius vertės visų SMD dydžio šeimoms. Norėdami tai padaryti, komanda pasiūlė naudojant sidabro rašalu, išspausdintas Jet kaip surinkimas / Litavimas tirpalu. Sidabro rašalo lašeliai buvo deponuojami arti užleidžiamų zonos tarp SMD įrenginio pagalvėlės ir spausdintų dugno laidžių takai, su rašalas teka per sąsają kapiliarumas. Šis reiškinys veikia panašiai kaip kempinė: Maži tuštumų iš Spon GE struktūros sugeria skystį, todėl skystis turi būti parengtos iš paviršiaus į kempine. Šiuo atveju, plonas sąsaja veikia kaip mažų tuštumas kempinę.

Pasinaudojant paviršinių energijos ne nanodydžio esamų, sidabro nanodalelių (AgNP) rašalas užtikrina aukštą elektros laidumas po terminio proceso labai žemoje temperatūroje, todėl didelis elektros laidus sujungimas gali būti pasiektas. Naudojant šią siūlomą metodą, protingas lankstus hibridas grandinė buvo įrodyta ant popieriaus, kai skirtingos SMDS buvo susirinkę iki AgNP rašalu, o tai rodo metodo patikimumą ir pagrįstumą.

"Ten buvo daug netikėtumų mūsų tyrimus. Vienas iš jų buvo, kaip gerai surištos SMD lustai buvo ankstesni rašaliniai spausdintinės grandinės naudojant mūsų naują metodą, palyginti su dabartine standartine technologija," Arrese pasakė.

Paraiškos ir pasekmės Šis darbas galėtų būti toli siekiančių.

"Mes tikime, kad mūsų darbas bus pagerinti esamą RF [radijo dažnių] žymes, puoselėti ir skatinti pažangų pakuotę, didinti nešiojami elektronika, lanksčias elektronikos, popieriaus elektronika ... Mūsų rezultatai verčia mus tikėti, kad viskas yra įmanoma", Arrese pasakė.


Pora:Bendradarbiavimas spausdinta Elektronikos tyrimas ir taikymas Kitas:Atspausdinta Elektronika Rinkos analizė medžiaga (Rašalo ir substrato), pagal technologiją (Rašaliniai, ekranas, giliaspaudės, Ir Fleksografinės), pagal įrenginį (Ekranas, fotoelektros, Apšvietimas, RFID, ir kt), pagal regionus ir segmento prognozes, 2014 - 2025