Naudojant rašalinį spausdinimą sukurti protingas lankstus hibridinių grandynų

- Mar 27, 2017 -

Mokslininkai iš Barselonos universitete sukūrė klijavimui technika sukurti pažangi lanksti hibridinių grandynų naudojant rašalinį spausdintuvą su sidabro nanodalelės rašalo.

Reikia greitai, tačiau patikimas ir pigus proceso kūrimo grandinių, taip pat padeda sumažinti standartinės gamybos procesų poveikį aplinkai buvo klijavimui technika vystymosi pagrindas. Mokslininkai pasirinko nanodalelių Sidabrinė rašalo, nes ji yra plačiai prieinami ir lengvai daugintis į stabilią rašalo. O sidabras nėra pigūs, sumą, naudojamos šiame procese buvo pakankamai mažas, kad laikyti sąnaudas technika žemyn, Mokslininkai sako.

Projekto tikslas buvo pasinaudoti tais pačiais įrengimais, o standartinis silicio gamybos efektyvumo gerinimas naudojant rašalinį spausdinimą schema ir klijavimas žetonus. andquot; Mes sukūrėme kelis elektronikos grandinių rašalinis spausdinimas, ir daug kartų teko įterpti paviršinės Montuotės įtaisas (SMD) mikroschema pasiekti tikslus,"sako Javier suimtas ir, Barselonos universiteto mokslinių tyrimų komandos nariu. "Mūsų požiūris buvo surišimas, kuris buvo naudojamas spausdintinės plokštės naudoja tą pačią mašiną."

Kaip jie tai padarė

Suvirinimo technika, sidabro rašalo lašelius buvo kaupiamos netoli persidengiančių rajono SMD įrenginio pagalvėlės ir spausdintos apačioje laidus kelius. Rašalo tada tekėjo per sąsają iš kapiliariškumas. Tai dirbo kaip kempinė, nes mažas ertmes sugeria skystį leidžia skystis turi būti sudarytas iš paviršiaus.

Sidabro nanodalelių (AgNP) dažai turi aukštu elektros laidumu po terminė esant labai žemai temperatūrai, ir mokslininkams pavyko suformuoti aukštos elektros laidus sujungimo proceso metu. Mokslininkams pavyko sukurti pažangi lanksti greitojo grandinės ant popieriaus, tais atvejais, kai skirtingų SMDs kur surinkta AgNP rašalo.

Plėtra gali daryti poveikį kartu su būsimais prašymais. "Mes manome, kad mūsų darbas bus pagerinti esamą RF [radijo dažnio] Žymos, padidinti ir skatinti novatorišką pakuotę, sustiprinti Nešiojami elektronika, lankstus elektronikos, popieriaus elektronika... mūsų rezultatai verčia mus manyti, kad viskas yra įmanoma," – sako Arrese.


Pora:Studentai Parodykite savo gamtos mokslų įgūdžius Kitas:Paauglių išrado išsimaudyti, kad saugo bakterijų toli