VW Naujas Stiklų Atspindi šiluma, atitirpdymĵ Ice Be kaitrinė laidų

- Mar 01, 2017 -

Jūs manote, priekinio stiklo technologija yra ne židinį moksliniams tyrimams, tačiau "Volkswagen" ką tik išleido naujo tipo stiklo, kuri spręstų keletą labai bendrus klausimus.


Volkswagen "klimato priekinis stiklas" tai toli su nustatytų į šildomą priekinį stiklą matomų šildymo elementais. Vietoj ten plonas sluoksnis iš elektrai laidžių sidabro viduje laminuotu stiklu. Ne daugiau kaip 400-500 vatų eina per sluoksniu, padėti ištirptų ledo. Taip pat yra papildomos gijos pagal priekinio stiklo valytuvų juos sustabdyti nuo užšalimo prie stiklo.

Volkswagen-klimato-windscreen.jpg

Nauda peržengti žiemą. Tai plonu sluoksniu sidabro, o nematomas keleiviams, veikia kaip pasyvus šilumos skydas, mažinant šilumos kiekį, kuris patenka į kabiną, kai šviečia saulė. "Volkswagen" mano, kad gali sumažinti vidaus temperatūrą 15 laipsnių daugiau nei tradicinių stiklo.

Ši sistema yra šiek tiek labiau elegantiška nei įprasta šildomų stiklai jums susidurti, kurios funkcija plonas kaitinimo laidai. Tie laidai labai nematomas, tačiau esant tam tikroms sąlygoms, jie tampa gana aišku ir šiek tiek erzina. Dauguma "Jaguar Land Rover automobiliai turi šią priekinio lango stiklo tipas.

Neatrodo, kad ši technologija ateina į JAV gana dar. Jis bus pradėti kaip dėl Volkswagen Euro rinkos priemonių, įskaitant pasirinkimo Golf , Golf Sportsvan, Tiguan , Sharan, Passat ir Passat Variant. Kainos prasideda nuo 340 eurų, kuris konvertuoja maždaug $ 365 rašymo metu.Pora:Clariant pristato Nano Silver Laidus Rašalas Kitas:Elektrochemiškai Parengė Sidabrinė Nanoflakes Ir Nanowires