3nM Paladis Nanodalelė Žemas kietėjimo temperatūra, naudojamas vandenilio jutikliai arba katalizės

3nM Paladis Nanodalelė Žemas kietėjimo temperatūra, naudojamas vandenilio jutikliai arba katalizės

3nM paladžio Nanodalelė

Informacija apie

ETEB Technologijos, vienas iš pirmaujančių pasaulio gamintojų ir tiekėjų į Kiniją, dabar atneša jums kokybišką ir patikimą 3nM paladis nanodalelių mažas kietėjimo temperatūrą, naudojamas vandenilio jutiklių arba katalizatorius. Sveiki atvykę į pirkti kokybę biriems produktams su mumis ir individualų užsakymą, taip pat laukiami.


Dalelių dydis: 3nM
Kietėjimo temperatūra: Mažiau nei 250 ℃


Taikomos elektroninių pastos, vandenilio jutiklius ir katalizės.


Pavyzdžiui, automobilių gamintojai naudoja paladžio katalizatoriumi į katalizinio konverterio į savo automobilį, kad orą teršiančių molekulės iš savo automobilių išmetamųjų dujų mažiau kenksmingas. Naudojant nanodaleles paladžio padidina paviršiaus plotą ir procentą platinos atomų turimų sąlyčiui su dalyvaujančių molekulių reakcijoje. Tai leidžia jums išeiti su mažesniais kiekiais paladžio.

Paladžio nanodalelės buvo įrodyta, kad būti veiksmingos katalizatoriai nuo cheminių reakcijų įvairovė. Pavyzdžiui, paladžio nanodalelės gali sumažinti platinos sumą, kuri turi būti naudojamas kaip kuro elementų katalizatorius. Paladis kainuoja maždaug pusė to, ką platinos išlaidas, kurios gali padėti sumažinti kuro elementų kainą.

Mokslininkai taip pat nustatė, kad naudojant paladžio nanodalelės gali pagerinti katalizatorius efektyvumą. Be laboratorinių bandymų, jie nustatė, kad kuro elementų naudojant katalizatorių, atliekamų laikantis šių nanodalelių generuoja 12 kartų daugiau srovės nei vienas, kuriame yra katalizatorius naudojant gryną platininiu. Kuro elementų, taip pat truko dešimt kartų ilgiau.

Paladis taip pat gali pagerinti geležies nanodalelių, naudojamų išvalyti organiniai teršalai požeminiame efektyvumą. Pridedant paladžio geležies nanodalelių leidžia jiems prisidėti daugiau elektronus į reakcijos, didinant greitį, kuriuo yra chlorinti angliavandeniliai, pavyzdžiui, TCE yra skaidomas.


Dalelių dydis: 3nM
Kietėjimo temperatūra: Mažiau nei 250 ℃


Taikomos elektroninių pastos, vandenilio jutiklius ir katalizės.


Pora:SF-130 Sidabrinė Pasta šilkografija ir taikomos elektros kontakto, membranos jungiklis, klaviatūros, FPC valdybos Kitas:Gamyklos tiesioginiam 5nm siauras dydžio pasiskirstymas aukšto grynumo 99,5 % žemos kaitinimo Temperature(150℃) sidabro nanodalelių

Tyrimo