SF-130 Sidabrinė Pasta šilkografija ir taikomos elektros kontakto, membranos jungiklis, klaviatūros, FPC valdybos

SF-130 Sidabrinė Pasta šilkografija ir taikomos elektros kontakto, membranos jungiklis, klaviatūros, FPC valdybos

ETEB Technologijos, vienas iš pirmaujančių pasaulio gamintojų ir tiekėjų į Kiniją, dabar atneša jums kokybę ir patikimą SF-130 Silver pasta šilkografija ir taikomos elektros kontakto, membranos jungiklis, klaviatūros, FPC valdyba. Sveiki atvykę į pirkti kokybę biriems produktams su mumis ir individualų užsakymą ...

Informacija apie

ETEB Technologijos, vienas iš pirmaujančių pasaulio gamintojų ir tiekėjų į Kiniją, dabar atneša jums kokybę ir patikimą SF-130 Silver pasta šilkografija ir taikomos elektros kontakto, membranos jungiklis, klaviatūros, FPC valdyba. Sveiki atvykę į pirkti kokybę biriems produktams su mumis ir individualų užsakymą, taip pat laukiami.

klampumas

mažas lakšto atsparumą


SF-130 yra žemos temperatūros įtvirtino sidabro pasta skirta gus jungikliai.

Ji per priėmimo sidabro, pasirenkant didelės molekulinės polimeras derva, tirpiklis ir kitų priedų,, modifikavimas tyrimai, sprendžiamos therelation tarp aukšto sukibimo plėvelės ir šilumos-džiovinimo, ir tarp homogenizacijos, sudaro plonasluoksnės ir kino formos kaitos problemos.

Šis produktas turi funkcijas, mažo šilumos-džiovinimo temperatūros (130 ° C), trumpo-džiovinimo metu (20 ~ 30min), mažo varžos, gero sukibimo, aukščiausios atsparumas dilimui ir creasability.


Tipinės taikymo:


Membrana jungikliai Atspausdinta Antenos Lankstūs grandynams Skydai RFI ekranavimasTipinės savybės

 


spektaklis

substratas

PET arba PI plėvelė

ekrano akių

200 ~ 300 poliesterio / nerūdijančio plieno ekranas

šiluminė varža

85 ° C, 500h, R <10%

atsparumas drėgmei

65 ° C, 95% RH, 500h, R <10%

kietėjimo

120 ° C @ 120S tunelis infraraudonųjų spindulių Orkaitė + 130 ° C @ 30min

Klampumo: (Brookfield DV2T LV4, 10 aps./min, 25 ° C temperatūroje.)

10000-25000cps

lapas Atsparumas

≤16mΩ / kv / mil

Sukibimas

ne eksfoliacija (3M600 lipni juosta * 60s, 135 laipsnių kampu, 10cn / s)

kietumas

≥2H (45 laipsnių kampu, stumti išgydoma paviršių pieštuku su 2 kg jėga)

Šilumos / ciklas Atsparumas

RC į varžos-10% (- 20 ° C 80 ° C-30 min, / pakopa) 100cycles

lankstumas

R / R <300% (priekinis vielos 0.6mm * 1000mm, lenkimo 2kg * 1min * 10times)

Testas Lankstumo

PET plėvelė (100μm), tokiu būdu vielos 0,6 * 1000 mm, užlenkta už 4 kartus, infolding / 2kg, out-Sulankstomos / 2 kg, 1min / ciklo, bandymo RC į specifinę varžą po 10 ciklųPranešimas Naudojimas ir sandėliavimas

1. Atsargumo priemonės: Šis produktas yra organinio tirpiklio. Kenksminga prarijus įkvėpti arba absorbuojamas per odą. Kruopščiai nuplauti po naudojimo. Venkite kontakto su akimis, oda ir drabužiais. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą, kai jis nenaudojamas. Naudokite tinkamą ventiliaciją. Stenkitės neįkvėpti garų. (Žr ETEB Medžiagos saugos duomenų lapą esamą saugumo ir pirmosios pagalbos instrukcijas.)

2. Šis produktas tiekiamas paruoštas naudoti ir todėl nereikalauja skiedimas, nors ji gali būti ištempti su mažiau nei 2%, jei pageidaujama, per daug plonesnis bus tiesiogiai paveikti našumą pasta.

3. spausdinimo linijos storis turi daugiau 3μm arba sukelti pastos nestabilumo.

4. Laikyti 4 ~ 25 ° C galiojimo laikas šio produkto yra 6 mėnesiai nuo pagaminimo datos kvalifikacijos pagal originalo antspaudu. Saugoti nuo užšalimo.

 

PASTABA: produkto specifikacijoje nebus stovėti bandymo rezultatams partijos pasta, tikrasis išbandytas rezultatas pastos partijos Perfomance laikoma originalą. Jei specialaus reikalavimo, prašome susisiekti su ETEB Pardavimų ir rinkodaros departamentas.
Pora:Dydis kontroliuojamų sintezė 4nm Aukso (Au) nanodalelių Unikalūs Optoelektronikos savybės, taikomos ekologinio fotoelektros, jutimo zondai, gydomieji preparatai, Narkotikų Pristatymo Biologijos ir medicinos programas, elektroninių laidininkų ir katalizuoti Kitas:3nM Paladis Nanodalelė Žemas kietėjimo temperatūra, naudojamas vandenilio jutikliai arba katalizės

Tyrimo